Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyire természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyire természetes puszival köszönni egymásnak, rózsacsokor születésnapra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Az lenne a szép, ha ez lenne a természetes, és nem kígyót-békát kiáltani a másikra...
2011. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hogy ki akart válni. ha nem ő ( a férfi) akkor lehet h még szeret...:)) ha meg ő akart válni akkor nem tudom..de lehet hogy csak kedveskedni akart :))
2011. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha te vagy az exem akit imádok és imádni fogom örökre akkor csókolj meg és jöhet a rózsa is XD
2011. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Így van! Meg lehet baráti viszonyban is maradni, több párt is ismerek! Viszont a fordítottját is.. pletykálnak össze-vissza mindent, a fele sem igaz! virág, puszi szerintem jó ötlet, még is csak házastársak voltatok
2011. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nem természetes. Persze, köszönjenek egymásnak jobb esetben, de már nem életük része a másik...nem kell puszi meg rózsacsokor. Sőt, még virág sem.
2011. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ez megérintett, mikor olvastam, nagyon igaznak érzem:

Feldmár ír valahol arról, hogy egy testi-lelki- házassági kapcsolat olyan erős, olyan átalakító, hogy nagy tévedés, hogy egy szakítással az csak úgy "elmúlik" - az életre szól akkor is!! ha többször történik, az is

- egy átalakulás révén más lesz az ember már utána. (nem találom, elnézést, de úgy gondolom, a lényeget hoztam)

Ugyanígy egy gyerek születésénél is 3 születés van: apa és anya születik- amiszintén nagy változást hoz a lélekben.

2011. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Belefér, de nem vörös rózsákkal és nem hatalmas csokorral. Ha megérdemli, ha törődött veled, akkor miért ne?


Nem muszáj minden válásnak úgy végződnie, hogy ha találkoznak, egymásra ordibálnak, stb. Pláne, ha már régóta voltak házasok, és olyan családi kötelékek szövődtek amelyben elképzelhető hogy egy-egy esküvőn, keresztelőn, temetésen találkoznak. Akkor sztm sokkal cikibb ha elkezdenek üvöltözni, csapkolódni, mint ha normálisan viselkednek egymással.

2011. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem már az első komolyabb barátom is ilyen maradt szakítás után. Szerintem ez lenne a természetes, hiszen az ember azért választ magának párt, mert szereti, mert jó embernek tartja, mert egy hullámhosszon vannak.

Inkább az a baj, hogy sok olyan válás van, ahol utána a felek utálják egymást. Érthetetlen számomra, hogy akkor mire alapozták a házasságot, mert nagyon valószínű, hogy semmire.

2011. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
normális, kulturált válásnál teljesen normális - pláne, ha gyerek is van...ismerek néhány ilyen esetet
2011. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás. Én se azt mondom, hogy ölni kell egymást, de ha olyan jóban vannak, akkor meg miért váltak el? Puszi még csak-csak elmegy (bár a jelenlegi párok erre is furcsán nézhetnek, attól is függ, hogy amúgy mennyire puszizkodó típusok) na de a rózsacsokor erős túlzás születésnapra. Rózsacsokrot egy férfi a szerelmének adjon, én a végletekig kiakadnék, ha a párom ilyesmivel lepné meg az exét. Jó, adjon neki egy apróságot, egy csokit, képeslapot, akármit, de könyörgöm, ne rózsát!!!
2011. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!