Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párterápia? Van akinek segítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párterápia? Van akinek segített már ilyen a házasságán? Tud Debrecenben, vagy a közelben valaki ilyet? Vagy valami jó pszihodokit? Egyáltalán van értelme?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy ismerős történetét tudom elmondani. A feleség és a férj is házasságon kívüli kapcsolatban volt., mikor ez kiderült, elmentek párterápiára, kb egy fél évig jártak, utána a férfi elköltözött albérletbe. Kb egy évig élt albérletben, utána visszaköltözött, mert rájött, hogy anyagilag nagyon rosszul járna + a gyerekek miatt. És együtt élnek, természetesen boldogtalanul.
2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Két ilyen párost ismerek, mindkettőnél szakítás lett a vége. Én úgy látom, csak olyan embereknek tudnak segíteni, ahol mindkét fél egyaránt önszántából megy oda, és valóban mindkettőjük célja, hogy rendbe rakják a kapcsolatot. Még egy meglátás: mindenképp kell bizonyos fokú intelligencia, kifejezetten tahó embernél semmiképp sem válik be. Sajnos, általában csak az egyik (általában a nő) fél számára fontos, így a másik nem is hajlandó erőfeszítéseket tenni. Úgy pedig eredmény nem várható, max. utólag hivatkozhat rá, hogy még párterápián is voltunk, az sem segített.
2011. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először:fogalmazd meg magadnak, hogy igazából mi a problémád/tok szerintem írd le és igy jobban szembesülsz vele.

Másodszor: írd le egy papírra a párod jó és rossz tulajdonságait, hibáit, erényeit. Ha a negatív a több nem biztos, hogy van értelme.

Harmadszor : próbálj meg beszélni a pároddal.

Mind a ketten a megmentésen vagytok akkor próbáljátok meg ezt a szakembert : Dr. Bojti István 20/311-4689.

Majd írj, hogy mi lett a vége!!

2011. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk, visszajöttem hozzá pici babával , majd azóta is boldogtalanok vagyunk mert én léptem felé, míg ő folytatta a csajozást. Jelenleg álláskeresőben, bölcsikeresőben, és remélem hogy fél éven belül költözőben is!!!!
2011. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Megoldódtak a dolgok? Segített a szakember?
2012. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!