Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezéskor a függetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezéskor a független pszichológiai vizsgálat képes kimutatni a különböző apai elidegenítéseket a gyermekeknél? Hogyan zajlik egy pszichológiai vizsgálat felnőtteknél és gyerekeknél?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekeknél rajzban. Illetve elvégeznek egy IQ tesztet

Felnőtteknél is lehet IQ tesztet végezni, de ott inkább elbeszélgetések vannak.

2011. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Egy ilyen egyórás vizsgálat lényegében semmit sem tud kimutatni, csak azt, amit a pszichológus mondani akar.

Egy befolyásolt gyerekre nem elég az egy óra.

2011. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van egy ismerősöm aki mesélte, hogy náluk volt ilyen vizsgálat, mindenkit megvuzsgáltak, gyerekeket, szülőket, új élettársakat, és ő mesélte, hogy bizony több órás volt a vizsgálat személyenként! Reggel kellett odamenni, és valamikor késő délután ért véget, gyerekekkel kezdik, hogy ők ne fáradjanak el a várakozásba...hát nem tudom, hogy min múlik akkor hogy 1 órás egy vizsgálat, vagy több órás!!
2011. nov. 29. 11:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én 7 éves voltam,rajzolni kellett,babázni
2011. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. köszönöm szépen a választ! :) Most mennyi idős vagy?
2011. nov. 29. 14:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én részt vettem egy ilyen vizsgálaton! Közel 5 órás volt, amiből 4 órát a szakértőre vártunk! Közel 1 óra alatt lezavarta úgy, hogy amiért ott voltunk az kb 10 perc volt és csak az egyik szülőt nézték meg. Lehet tippelni, hogy milyen nemű volt! Ezt őszintén mondom! Majd kiküldtek 250.000,-!!!!!-os számlát amin megállapították, hogy a csjt egy szülőt ismer el... Azóta a 7. oviba jár a gyerek, 2 pasijánál él, a kicsi pedig sír, ha haza kell vinni láthatásról, de amúgy az egész intézményrendszer gyerek centrikus... Az, hát!
2012. jan. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. ez nagyon durva...szóval nő volt az orvos? jól sejtem, hogy anyukát hozta ki tökéleetsnek? és akor téged megsem hallgattak?? Hát nem tudom, hogy ezt hogy lehet megtenni. nálunk a bíróság rendelte el, hogy kik azok a személyek akiket megkell vizsgálni! Azért ha ennyire hiányos a vizsgálat, biztos hogy lehetne kérni új szakértőt nem?? olyan sokan írják, hogy kb. 1 órás a vizsgálat. hát nemtudom van egy ismerőseöm aki viszont azt mondta hogy náluk 4 óra jutott 1 emberre. reggelre kellett menni, és egészen délutánik tartott a foylamatos vizsgálat...ezek szerint min múlik az, hogy mennyi ideig tart a vizsgálat?
2012. jan. 18. 09:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Privátban óra-perc leírom a sztorit, ha érdekel! Ennek amúgy több mint 1 éve és most ott tartunk, hogy a gyerekelhelyezési itéletet meg kell támadni, mert... Nem akarok senkit nyiltan vádolni, de...! Én előre felkészültem, mint te, utána olvastam mindennek, és aztán összevágta a szakértő, mert szülő csak 1 van! Undorító! Közben a 6 éves gyerek már lassan szellemi topronggyá válik!!!
2012. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Iszonyat anyapártian végzik a pszichológusok az ilyan vizsgálatot. Nálunk is lényegében csak az volt benne, amit az anya elmondott. A gyerekek pedig nekem totál más mondtak. Egy öregasszony csinálta, nem írom le a nevét, mert állítólag elég nevesnek tartják, de nem tudom miért, mert iszonyat az öreglány. Totál anyapárti, és abszolúte nem a gyerekek érdekét nézte. Minden hazugságát elhitte az anyának majd a gyerekek szájába adta. Konkrét tárgyi tévedések tömkelege volt a jelentésben, mégis elkért érte 270 ezret. Ja és a munkahelyén csinálta, de magánemberként. Szomorú, hogy a korházak költségvetésének nyirbálásakor az ilyeneknek miért nem néznek utána.
2012. jan. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 uccu ***** válasza:
100%
Én anya vagyok, de én is megdöbbentem, hogy milyen anyapártian állnak hozzá. Ha akarok, hazudok és benyalnak mindent. RO tesztet végeztek, a képeket ismertem, és szóltam, de ha nem szólok, akkor megetetem őket, ahogy akarom.
2012. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!