Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ugyanannyi gyermektartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanannyi gyermektartást kell fizetni egy gyermekre, akkor is, ha nekünk már két gyermekünk van?

Figyelt kérdés
Akkor is ha nekünk már két gyermekünk van?Nem lehet csökkenteni mivel már mi is többen vagyunk és így már nehezebb fizetni.
2007. júl. 26. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a fizetés adott %-át utalják át a gyermekek számától függetlenül. Az átutaló személytől egy bizonyos összegnél nem lehet többet levonni, mert akkor az Ő létfenntartása válna bizonytalanná.
2007. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

gondold magad a másik anyuka helyzetébe,hogy mire elég a gyerektartás!!!Gondolkozz el egy kicsit,utánna tedd fel megint a kérdést!

Ha nektek nehéz két keresetből nevelni a gyerekeket,akkor mit mondjon az exfeleség,akire a második "kereset" a gyerektartás( 10 e. forint)

2007. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
összesen 50 százalékot vonhatnak le a fizetésedből!ha összesen 3 gyerek van akkor harmadolódik az 50 százalék!1 harmad megy az egy gyerekre,2 harmad marad nállatok a 2 gyermekre!részem volt benne,úgyhogy tudom!üdv!
2007. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bérelszámolóként dolgoztam. Úgy tudom, van rá mód, hogy a bíróságnál újra kérd a tartásdíj megállapítását, mivel a körülmények lényegesen megváltoztak.
2007. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérvényezheted a családi állapotod figyelembe vételét,az ott nevelt kiskorú gyermekek számátés elvileg csökkenthető.
2007. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és a másik az,hogy az ex az nem is biztos hogy egyedül él!Azért lehetne egy olyan szabályt is bevezetni ahol csak az kaphatna gyermektartást aki egyedül neveli (Egyedül állóként)a gyermek(ét)eit.Mert ugye van mikor valamelyik fél csak gondol egyet és elszakítja a gyermeket a másik féltől a gyermeket:(gondolván arra,hogy már unalmas lett az ex,és nézett új kapcsolat után)Most ő boldog és van mellette társ!De ki viszont egyedül maradt az vajon mennyire van össze törve lelkileg?!Vagy az már nem számít,hogy miért hagyták el csak fizessen?
2013. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!