Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A szüleim válnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley :)) kérdése:

Mit tegyek? A szüleim válnak . Segitseteeeek léciii vagy adjatok tanácsot léciiiiiii

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez ellen nem tehetsz semmit és nem szólhatsz bele a ketőjük viszonyába.


Szeresd mindkettőt továbbra is.


22/L (elvált szülők gyermeke)

2011. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

igen,ahogy az első írta.

szintén elváltak az én szüleim is még kiskoromban.

és nevelőapukámmal most sem valami felhőtlen anyukám viszonya,és szerintem ha már nem tudják megoldani a problémákat akkor inkább éljenek külön boldogságban mint együtt veszekedve keserűen...

18L

2011. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Figyelj a dolog bizt nem fognak rossz iráyba változni!

Az apukád ezután is apukád lesz az anyukád ezután is az anyukád hidd el nem olyan rettenetes ha elválnak! =)

2011. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sokan vannak így mint te :) szeresd mindkettőjüket ugyanúgy és nem szólhatsz bele....ha már nem tudnak megegyezni akkor te nem tudsz mit tenni ...ezt el kell fogadni :)
2011. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kibírható. Ha külön költözöl anyuddal apudtól, akkor az első pár nap elég roszz lesz, de ha jó a viszonyod apuddal és tartjátok a kapcsolatot akkor rendben lesz. Igazából nem is maga a válás a rossz, hanem annak az okai, és az azzal járó feszültségek.

Éldd az életed továbbra is :)

2011. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen egy átlagos osztályban már csak 1-2 gyerek van, akinek a szülei együtt vannak.

Szóval senki nem fog kinézni érte, efelől nem kell aggódnod.


A helyzet az, hogy most változás lesz, de a szüleid mindig a szüleid maradnak és mindig is szeretni fognak téged, ez sosem változik.

2011. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én 14/l, 6,5 éves koromban váltak el a szüleim egy-két héttel sulikezdés után. Azóta is voltak problémák, de őszintén látom, h mennyire szerencse, h még akkor elváltak, mielőtt rosszabb lett volna a viszonyuk. Am, ha szeretnél erről beszélni írjál privin, ehhez a témához tényleg értek. :)
2011. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az én szüleim most októberben mentek szét. Még nem adták be a válópert. Engem nagyon megviselt, pedig soha nem állt hozzám közel a családom. Azóta sok minden megváltozott, de elég válságos nálunk a helyzet. Nagyon nem szeretem, engem borzalmasan megvisel ez az egész.

De most már látok egy kis reményt, hogy jobb lesz. És nem azért, mert változott a helyzet, hanem mert én lettem erősebb. De én nagyon meg tudlak érteni, és sajnálom.


15/L

2012. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Semmit sem tudsz tenni a válás ellen. Valóban jobb, ha külön mennek, ha együtt nem megy. Amit viszont tudsz tenni, hogy - ha már elég nagy lány /fiú vagy már, beszélsz mindkettőjükkel, hogy ez neked baromira rossz (ezt ők is meg fogják erősíteni, hogy nekik is) és ha lehet csinálják úgy, hogy neked a lehető legkevésbé legyen rossz, illetve semmiképpen se használjanak fel a kis - egymás elleni - játékaikhoz.
2012. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű,de el kell fogadnod a helyzetet. Ez ellen nem tehetsz semmit,és örülj,ha apukád meglátogathat majd...az én szüleim is elváltak,anyám évekig hazudott az egész családomnak. Azóta ki nem állhatom. Ezek után elkezdtem vagdosni magam,meg hasonló hülyeségeket csináltam. Te ne tedd ezt. Bátorság,túl fogod élni,ne hagyd hogy ennyire elszomorítson
2012. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!