Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyósom állandóan beszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom állandóan beszól nekem, odaszúr, mikor én tényleg nem mondok neki semmi bántót előtte (és utána sem). A férjemnek mikor mondom, annyi a válasza, nem szól neki, mert nem akarja őt megbántani. Ti meddig csinálnátok ezt így tovább?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%

Én nem várnám el a férjemtől, hogy az anyja ellen legyen. Nem szeretem ha valakit a szerettei közötti amolyan választás elé állítanak.

Próbálnám kerülni a találkozást anyóssal, mivel fiatalabb rugalmasabb vagyok, így rászólnék magamra, ha eset van , hogy nem érdekel, nem számít mit mond, egyik fülemen be, másikon ki, tudatosan lebeszélném magam a hülyeségeiről.

Férjemet engedném hozzá, de nekem nem lenne muszály mennem, ezt viszont a férjemtől elvárnám, hogy megértse, és elfogadja.

2012. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

10 éve csinálom.

Együtt laktok? Mert ha igen tényleg kell rá megoldás.

De ha más településen/más házban laktok egyszerűen csináld azt amit én: évente 2x menj hozzá.

2012. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt. Bár ő minden héten elvárná, hogy nála ebédeljünk hvégén. A férjem meg havi 1x menni akar velem. Ez a baj. :( Pedig ő mehet nyugodtan.
2012. jan. 18. 15:22
 4/28 A kérdező kommentje:
Ha előtte szól be az anyja, akkor mondhatna valamit. És igenis ki kellene állnia mellettem. Nem igazságot kell tennie, hanem a folyton acsarkodó anyját leállítania.
2012. jan. 18. 15:23
 5/28 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, nem várod el, hogy nyilvánosan melléd álljon, de ő meg ne várja el, hogy jópofival menj olyan házba ahol sértegetnek. Pont.

Az egy dolog anyósod mit vár el. Ezt sajnos nem ő dönti el, hogy te hova jársz hétvégente. Légy már felnőtt és állj ki magadért.

2012. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
a férjed nem áll ki melletted az anyjával szemben? ez szép.a helyében elgondolkodnék. állj a sarkadra,és mond meg az anyósodnak,hogy vagy összeszedi magát és normálisan viselkedik,vagy egyszerűen akkor nem kell találkozni vele.a férjednek meg lehetne annyi vér a micsodájában,hogy megvéd,mégiscsak a felesége vagy,az anyja meg ok nélkül piszkál.
2012. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy oldottam meg (38F)hogy ha nem tud viselkedi az anyám, akkor nem jöhet, nem megyünk, nincs unoka meg semmi sem.Ennyi!Már tele volt a hócipőm azzal, hogy akármilyen összejövetel volt, akár karácsony, szülinap stb... mindig gyomorgőrcsöm volt, hogy mikor lesz balhé az anyám meg a feleségem között.Azt hozzáteszem, hogy anyám volt az aki a szikrát adta a veszekedéshez.Beszólt a feleségemnek, piszkálta, megjegyzéseket tettt....

Mivel nem vele élek, hanem a feleségemmel és a gyerekekkel ezért hoztam ezt a döntést.Érdekes módon rájött hogy jobban teszi ha normálisan viselkedik.Mondjuk ez beletelt kb 3 évbe.

2012. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Az a baj, mióta ezek a dolgok mennek, a férjem "összement" a szememben.

Igen, úgy gondolom, le kellene vele ülnie beszélgetnie, hogy szeret engem, velem akar élni, és ezt az anyjának el KELL fogadnia. De erre sem hajlandó.

2012. jan. 18. 15:31
 9/28 A kérdező kommentje:
7. hozzászóló, legalább te férfi vagy.
2012. jan. 18. 15:32
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, h a férjednek ki kell állnia melletted! Téged válaszott élete társának! Vannak emberek, akik nem mernek konfrontálódni másokkal, pláne nem az anyjukkal... De döntési helyzetbe az ilyen emberek is kerülnek, és ez alól a férjed nem tud kibújni. Szerintem beszélj vele, mielőtt kiábrándulsz.
2012. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!