Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő alatt zajlott le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt zajlott le a válásod, csomagolással, szétköltözéssel, mindennel?

Figyelt kérdés

Közös megegyezés lesz, gyerek nincs.


Meddig tart, amíg lezajlik?? A közös élet felszámolása, iratok, lakcím, meghatalmazások, nevek stb., a közös pénzügyek, közös befektetések megszüntetése, osztozkodás az ingóságokon, végleges szétpakolás, külön élet végre.


Mert beleőrülök, hogy nem megy már gyorsabban. munka mellett intézek mindent, és soha nem lesz vége.


Neked meddig tartott?


2012. jan. 19. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi is közös megegyezéssel váltunk el.Volt közös gyermek,közös kertes ház,és közös ingó vagyon.

Nálunk így ment.Én december 5-én Budapestre költöztem(én pesti nő vagyok,de amikor férjhez mentem,vidékre költöztem,mert a férjem vidéki,és ott akart élni) Én Pesten éltem albérletben a fiammal,de minden hétvégén jött az apa a gyermekért.Így elvoltunk egy darabig.Májusban végül is beadtuk a papírokat a bírósághoz.Egy tárgyalásunk volt,ami szeptember 21-ére lett megadva.Addig külön éltünk.Közben árultuk a házat.Az ingó vagyont már elosztottuk.Voltaképpen amikor a bíróval szemben ültünk,addigra az ingó és ingatlan vagyont elosztottuk magunk között.A gyermek elhelyezésben sem volt vita,így nem is volt több tárgyalásunk.20 perc után úgy jöttünk ki,hogy elváltunk.Majd mint elvált anyuka éltem tovább az életemet..

Elég könnyen,és gyorsan ment..

2012. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk a tesóméknak 2 év volt.2 gyerek van,de ingatlanon nem kellett osztozkodni,mert nem az övéké volt,a férje pedig lemondott az ingóságról.csak szemétkedett,ezért volt ennyi idő
2012. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!