Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 kisgyerekkel mennyi esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kisgyerekkel mennyi esély van normális új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Akarat és személyiségfüggő!

Én ismerek olyan nőt aki két gyereket nevel egyedül, segítség nélkül és boldogak, kiegyensúlyozott család!


Esélyed mindig van, de nem könnyű! Ha van erőd és kitartásod menni fog, ne félj!!!!

2009. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy. A környezetemben rengeteg olyat ismerek, ahol 2 gyerekkel talált magának új, jóképű, helyes párt anyuka és évek óta boldogan élnek! Legközelebb a szomszédban, ahol kb. 10 évvel fiatalabb anyukánál az új társ :-)
2009. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te találhatsz magadnak párt,de olyant,aki jó apja lenne a gyerekeidnek,már nehezebben.Nem elég,hogy tudomásul veszi a létüket,hanem apalént is kellene viselkednie,és a gyerekeknek is elkellene fogadniuk őt.Bár ezzel nem minden nő és férfi törődik.(Ezt általánosságban mondom,nem bántani akarlak,hiszen nem is ismerlek.)
2009. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hanyagolod el magad, akkor nagyon is sok!

Én 7 éve vagyok egyedülálló 2 gyerekes anyuka, voltak kalandjaim (hogy úgy mondjam), én nem akartam komolyabbra fordítani, mert már vannak elvárásaim, beleértve a gyerekek igényeit is (volt egy túl sokat dumáló pasi, aki nem hagyta a gyereket szóhoz jutni---- na, elég rövid úton lapát került alá, aztán volt egy dirigálós----hát nekem ne szabja meg, hogy melyik boltban költöm el az általam megkeresett manit, meg még egy rakás idióta).

és annak ellenére, hogy én duci vagyok (illetve csak sikkesen duzzadt), mégis mindig lenne újabb és újabb hódoló. Szóval, ha adsz magadra (és itt nem a drága ruhákra gondolok), akkor kifoghatsz viszonylag normális párt (merthogy tudjuk, mi emberek nem vagyunk tökéletesek), és abszolút lehetsz boldog.

Sok sikert!

2009. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van rá esély! 4 éve ismertem meg a páromat, akkor maradtam egyedül 2 kisgyerekkel. A múlt évben össze is házasodtunk. A gyerekekre, mint sajátjaira tekint, és a gyerekek is elfogadták Őt apjukként. Sokkal több figyelmet szentel nekik, mint a vér szerinti apjuk tette! Sokkal nagyobb felelősségérzete van a család iránt, mint az exemnek volt.

Lehet elölről kezdeni, ne aggódj!

2009. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. máj. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!