Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Igaz, hogy a szülők miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szülők miatt nagyon sok házasság megy tönkre?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem, mert úgy látom. Az én házasságom is ezért, de az a gond ezzel hogy a szülő ossza az észt, de a felelősség azé aki megvalósít.

Lehet, hogy nem ártana eseteket leírnátok. Talán hasznos is lehet.


2012. jan. 21. 01:01
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nem, miért lenne az. Mennyi kapcsolat romlott meg a szülők miatt. Amugy reklám is lehetne. H avalaki böngész és rá talál egy ilyenre, és pont ez a gondja.
2012. jan. 21. 01:35
 2/29 Argloss ***** válasza:
Ez inkább a határozatlanság miatt van. Ha valaki eldönt valamit, akkor nem hagyja magát befolyásolni a szüleinek sem... Egy felnőtt embernek a saját döntéseit kell meghoznia és nem másokat okolnia azért, mert hallgatott rájuk...
2012. jan. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

A vőlegényemmel a veszekedések 90 %-a anyósom miatt volt. Persze én voltam a naiv amikor hozzá akartam menni anyuci pici fiához, aki nem mer ellentmondani a mamának.

Azt még lenyeltem a családi béke kedvérét, hogy beleszólt az éltünkbe(hova megyünk nyaralni, kikel megyünk szórakozni), rendszeresen sértegetett és, hogy undorító pletykákat terjeszt rólam ( a világ k****ja vagyok, volt x abortuszom... stb).

A pohár akkor telt be amikor a vőlegényemmel elhatároztuk, hogy összeköltözünk. Nekem volt már egy lakásom úgyhogy ő költözött hozzám. Aznap nem volt időnk kipakolni, dobozokban volt a holmija. Arra értem haza, hogy anyósom a lakásomban volt, az előszobában szemeteszsákokban voltak különböző dísztárgyaim, ruháim. Amikor megkérdeztem, hogy mit csinál és hogy jutott be a lakásomba gyakorlatilag nekem esett. Kijelentette, hogy mivel itt lakik már a fia neki szabad bejárása van. A dolgaimat ki kell dobnom mert azok neki nem tetszenek, a ruháim pedig túl k****sak egy leendő asszonynak. Majd felszólított, hogy dobjam ki a zsákokat. Nekem itt borult el az agyam és adtam egy pofont neki. Amikor a vőlegényem hazaért kérdőre vont, majd közölte, hogy ezért nem kellett volna cirkuszt csapnom. Na akkor visszaadtam a gyűrűt.

2012. jan. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

Ha egy szülő szaván múlik 2 felnőtt ember kapcsolata ott a 2 félnek is komoly problémái vannak.

Ilyen esetekben 2 gyereklelkű ember kapcsolatáról van szó akik sose szakadnak el a szülőktől így rájuk hárítják a felelős döntéseket.

Szomorú de manapság egyre később szülnek a nők és aki 30 évesen szül mire a gyerek felnőtt korba ér mér vénasszony aki egyedül marad ha a gyerekének sikeres párkapcsolata van. Nyilván a csecsemőjére költi a pénzét nem az anyuka pelenkáira.

2012. jan. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

nem a szülők miatt egy tönkre, hanem a nő vagy a férfi tutyimutyissága miatt, ha anyám rosszat mondana a páromról és folyamatosan ellene lenne akkor elzavarnám. Ne ő akarja már megmondani, hogy nekem mi a jó.

Azt se enedném,hogy ő ossza be az időnket.


Szerencsére se az én szüleim se a párom szülei nem szólnak bele az életünkbe, meghallgatnak minket de nem osszák az észt.

2012. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
3-mas, ez nagyon durva. Gratulálok, hogy sikerült kilépned.
2012. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
Pedig a szülők rengeteg mindent ronthatnak a kapcsolaton! Aki ezt nem élte át, inkább ne is írjon, kérem.
2012. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
3. ez annyira durva, hogy egy emberről ezt nem tudom elképzelni...
2012. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Hát pedig képzeld csak el.

Nálunk úgy volt, hogy közös kolesz szobába lakunk, és ahol nyáron laktunk, ott takarítónő az anyja a vőlegényemnek. Tehát van kulcsa minden szobához....

Na most mi elmentünk boltba meg még ide-oda, ez meg addig bement hozzánk és összerakodott, amit ő úgy gondolt, hogy nem kell, azt kidobta, meg ilyenek.

2012. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Még a 10 éves lányom cuccait sem dobom ki a megkérdezése nélkül (az, hogy elsüllyesztem a padláson, más kérdés), de hogy ez 2 felnőtt között, az durva.
2012. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!