Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Első fokon vesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Első fokon vesztettem a gyerek elhelyezést (anyaként) Egyébként rendezettek a körülményeim. (lakás, állás, stb. ) Nincsenek alkohol drog és egyéb problémáim. Teljesen normális életvitelt folytatok!

Figyelt kérdés
A bíró azt hozta érvként "ellenem" hogy labilis a lelki állapotom.2 és fél évig harcoltam a gyerekemért. (melyik anyát nem viselné meg ez a huza- vona? ) Most, hogy az apa kapta meg a gyereket folyamatosan "különös balesetek" érik a gyermeket és már az iskolában is észrevették, hogy valami nincs rendben otthon (nem vádaskodom mert nincs elég bizonyítékom) de mi van ha addig jól viselkedett amíg nem kapta meg a gyereket és most már azt hiszi terrorizálhatja mert vele maradt. Egy aggódó anya.
2012. jan. 23. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Fellebethetsz.
2012. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fogadj egy ügyvédet és vidd másod fokra. Addig is írj fel mindent, amit a gyerekről tudsz, hallasz; gyűjtsd a bizonyítékokat, hogy előadhasd a tárgyaláson. Van esélyed visszaperelni, csak egy jó ügyvéd kell hozzá.
2012. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ne add fel a harcot. mutasd meg a bíróságon is, meg mindenkinek, hogy nem vagy labilis, szóval te hisztizz, meg ordibálj, próbáld visszafogni magadat. legyél higgadt, amennyire csak lehet, de közben elszánt is. hány éves a gyerek? beszélgess vele arról, kérdezd meg tőle, hogy hogyan bánik vele az apja.
2012. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Ez elég gyenge érv, nem értem, miért a férjednek ítélték a gyereket. Valami szuperügyvédje volt? Ha az iskola szól a hatóságoknak, mert láthatóan megváltozott a gyerek, nyert ügyed lehet. Ne add fel, de igaza van az utolsónak, a kiborulásoddal ártasz a gyereknek, ne a bíróságon mutasd ki az érzéseidet.
2012. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Természetesen fellebbezem...Ez nem is volt kérdés! A hiszti sehova nem vezet ezzel is tisztában vagyok...Egyébként 8 éves a gyermek...
2012. jan. 23. 14:43
 6/14 A kérdező kommentje:
A 14:33-as válasz írójának : Sajnos a gyerek nem beszél...szerintem fél az apja megfélemlíti valószínűleg :(
2012. jan. 23. 14:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb kapd össze magad, mondjuk keress egy jó pszichológust, hogy a másodfokon a lelkiállapotod ne legyen indok. És szerintem keress egy jó ügyvédet mellé, kérj fel szakértőnek pszichológust. Én nagyon sok erőt kívánok!
2012. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az előttem írok leírták, mit tehetsz.

Én azt írnám, mit ne tegyél: semmilyen módon ne idéztesd be a lányod a bíróságra. Én voltam ilyen tárgyaláson, 10 éves voltam. Most felnőtt családanyaként is vannak néha rémálmaim.


Kitartás....

2012. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ügyvéd, szakértői vélemények tömkelege, psziholúgusok, mást nem igen tudok javasolni...
2012. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
persze, megnyerte az elhelyezési pert, ezért mostantól terrorizálja a gyereket. ennek van bármi értelme is? egyébként elég furcsa, hogy az apánál kötött ki. biztos megvan az oka
2012. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!