Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek miből derül ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miből derül ki, hogy egy feleség félre lépett, majd gyermek lett belőle, vagy a férj tette ezt. Mik a jelei annak, ha nem a férjé a gyermek?

Figyelt kérdés

Szóval itt értem párkapcsolatban, vagy szétváláskor, vagy másképp. Tudom, hogy érdekes a kérdésem, de már annyian megköveztek érte, hogy. De , ahol kiderült, hogy nem a férjé a gyermek ,vagy selytette azt. Mik voltak a jelei.

Tudom ezért is meg fognak a nők kövezni. De.


2012. márc. 14. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg amiböl rá lehetne jönni, ha a gyerek nem a férjre hasonlit, hanem a postásra. De mivel a gyerek nem csak a férjre, hanem az anyára, illetve kettejük bármelyik ösére is hasonlithat, ezért az ilyen csak totózás.


BIiztosat csak genetikai vizsgálattal lehet mondani.

2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm nem tudja kié a gyerek, de bemeséli még magának is, hogy a férjéé. Mindig kérdezi, hogy ugye tiszta apja? Hát nem, de nem mondom neki.
2012. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Férj voltam. De ebben éltem és láttam a jeleit. Tulajdonképp számomra egyértelmű lett a dolog. De , sajnos környezetemben , olyan sok értelmes férfit tesznek tönkre a nőcskék, majd gyermek és megjelenik a rég meg volt pasi.

Szeretném megtudni, hogy ha valakinek volt ilyen akkor az hogyan derült ki. Itt nem a dns.re gondolok , csupán a jellemző vonásokra.

2012. márc. 14. 19:06
 4/21 A kérdező kommentje:

Na, igen . Van egy ismerősöm, ahol gyermek született. Hát kiköpött apja aki férj is, de az anyja is a gyermek.

Megmondom őszintén, engem az zavar, hogy olykor egy félrelépett nő más gyermekévek akarja a voltját lehúzni. Aki meg csak nyel. Nem álltalánosítok és tisztelet a kivételeknek.Pártatlan vagyok mint a nő és férfi részéről. Számomra , egyenrangú minkét nem.

2012. márc. 14. 19:10
 5/21 A kérdező kommentje:

Van egy ismerősöm , eg férfi. Szóval apa és férj is egyben. Nagyon jó fej és tényleg sok nő örülne ilyen pasinak. Lett egy felesége, majd gyerek, de közben meg lett a kereszt jelölt is. Majd kiderült akapcsolatuk végén, hogy a keresztszülő jelölt férfi, már rég meg volt.

Az isemrősöm azóta is fizeti a gyermektartást, és szenved, de anyuci azóta is a keresztjelöltel van.

Szóval érdekes ez számomra. S , talán akaratom ellenére is kiborítom a bilit. Persze a ténylegesség és a nem között lehet ingázni. De.

2012. márc. 14. 19:24
 6/21 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy több válasz jön. Vagy azért , mert válszra sem méltatjátok, vagy sokan gondolkodóba estek.
2012. márc. 14. 20:12
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
mit kell ezen gondolkodoba esni? Ha az anyja nem vallja be onkent,akkor apasagi vizsgalat nelkul sehogysem derul ki. Olvastam egyszer egy tanulmanyt,ami arrol szolt,hogy ha szuletesekor minden baban csinalnanak egy dns vizsgalatot,akkor nagyon sok "apa" igencsak meglepodne,mert a gyerekek kb. 30%-arol derulne ki,hogy kakukktojas. Vagyis durvan minden 3. gyerek. Borzaszto es elkeserito.
2012. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tanulmány hatásvadászésmegalapozatlan. Soha senkitől/senkiről ilyet nem hallottam.Én olyan 95% férjé/feltételezett apáé a gyerek-re tippelnék, max 5% kakukktojás.(egy másik statisztika szerint pedig a nők 60%-a soha nem csalta meg a férjét, így nehezen összeegyeztethető, kivétel, ha a félrelépők vagy 10x annyi gyereket vállalnak.)
2012. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hat ha 60% nem lep felre,akkor 40 igen,vagyis siman lehet minden 3. kakukktojas. :)
2012. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, ilyesmire gondoltál-e válaszként, de ha ilyesmi érdekel, olvashatsz egy picit a genetikáról :)

Pl. a szemszínnel a következő a helyzet: ugye két szemszín gént örökölsz a két szülődtől. A barna szem elnyomja a kék/zöld szemet, így ha bármelyik oldalról is örököltél barnát, akkor barna szemed lesz. Akinek kék/zöld szeme van, az mind a két szülőtől kék/zöldet örökölt.


Ez azt jelenti, hogy két kék/zöld szemű szülő gyerekének nem lehet barna szeme, hiszen egyik szülője sem hordozott barnát.

Barna szemű szülőknek viszont lehet kék szemű gyereke, ha mindkét szülőben lappang a kék gén.

2012. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!