Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az volna a lényeg, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az volna a lényeg, hogy ha egyéni vállalkozó vagyok akkor hivatalosan mekkora gyerektartást ítélhetnek két gyermek esetében? Illetve 4 órás lehetek e mint egyéni vállalkozó és mennyi a havi kötelező fizetni valóm?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg az érdekelne, hogy a saját gyerekeidnek minél kevesebbet kelljen fizetned?

Remélem ők is olvasnak GyK-t

2012. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

A hivatalos fizetésed 40%-át.

Viszont ha szemét az asszony, akkor kérhet adóvizsgálatot, hogy több a jövedelmed, csak arra nem gondolnak ilyenkor a telhetetlen exek, hogy őket is megbüntetik, mert öt évre visszamenőleg amit kerestél, abból ő is jól élt.

Ajánlj fel egy reálisabb összeget (pl. 40e forintot) , és ha a bíró normális, akkor az lesz.

2012. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Te utáloda gyerekeid? Mit tettek ellened?!Tegyél fel légyszi egy fényképet is!
2012. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mennyi birka ember van,nem is gondoltam volna.Inkább nem is várok választ!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 11. 14:29
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
egyetértek a kérdezővel. miért kell a rosszat feltételezni a kérdezőről??? Attól még lehet rendes és odaadó apa, és mellette megvehet bármit a gyerekeinek, csak az exe kezébe nem akar többet adni ,mint ami hivatalosan jár!! Még bármit megtehet a gyerekeiért!!
2012. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Te azon próbálsz okoskodni, hogy minél kevesebb pénzt fizess a gyerekeidre, ez undorító, hányingerem van az ilyen apukáktól! Van fogalmad mibe kerül egy gyerek, szerintem nincs...Az én exem is ilyen nyomoronc...de a gyereknek nem mondhatom hogy kicsikém, ma nincs kaja vagy gyümölcs, mert apukának sikerült elintézni (hurrá) hogy minél kevesebbet fizessen rád, de azért biztosan nagyon szeret téged!! Azt sem érdemli az ilyen, hogy apának szólítsák...
2012. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Remélem minden reggel szembe köpöd magad!!
2012. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

A 04.12.-i válaszolók is szembeköphetik magukat.

De kedves kérdező, ne törődj velük, mert biztosan ők is olyan anyukák, akiknek fontosabb a pénz a saját gyereküknél, és akik szimplán kicsinálják a volt párjukat és a gyerektartás a saját luxusukra kell, az apában pedig csak a pénzforrást látják, és elfelejtik, hogy ő a gyerekei apja. Hánynom kell az ilyen nőktől.

2012. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Nos az én párom is jól keres mégis azt mondom neki, hogy csak annyit adjon, amennyit éppen megítélt a bíróság. Mégpedig azért, mert az exe egy undorító féreg, akinek csak a pénzéért kellett, és azért, hogy a hátán felkapaszkodjon és amint rosszabbul ment egy picit neki, rögtön lecserélte. (Amit pedig tett vele, azt nem írom le, mert túl hosszú lenne és nem gtartásdíj kategória, csak undorító.) Még most is hogy elváltak folyamatosan keresztbetesz, plusz mindent elkövet, hogy megakadályozza a láthatásokat, és követelne akkora tartásdíjat, aminek mi a negyedéből neveljük a gyerekeket. Ezek után azt mondom, hogy az ilyen nő nem érdemel semmit sem, s ha nem elég neki a pénz, akkor adja vissza a gyerekeket és mi majd felneveljük őket, becsületesen. Úgyhogy ne törődj a fröcskölőkkel, csak a gyerekeid legyenek fontosak, és ajánlj fel annyit, amennyit reálisnak gondolsz.
2012. ápr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez a két utolsó hozzászóló előttem azt sem tudja mit beszél...
2012. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!