Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak, ha a férjem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a férjem az anyát választja?

Figyelt kérdés
Az anyósom teljesen megrontotta a házsaságunkat,két pici gyerekkel vagyok otthon(4 hónapos és 22 hónapossal)azzal zsarolnak,hogy vigyem a gyerekeket hozzájuk 2*220 km,háromhavonta.Most voltak látogatóba és a saját lakásomba ordibált velem,hogy én egy senki vagyok.A férjem nem állt mellénk,neki is az a kívánsága, hogy úgy legyen ahogy az anyja mondja,különben elválik.

2012. máj. 1. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Háromhavonta miért nem tudsz a gyerekekkel elmenni hozzájuk? Ha a férjed nem melléd áll,az elég baj. De szerintem ennek egyéb oka is van. Ha csak abban ad igazat az anyjának,hogy menjetek el hozzájuk a gyerekekkel,akkor igaza van. De ez még nem válóok.
2012. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

èn elvàlnèk tole.egy fèrfinak igenis a pàrja legyen az elso ne az anyja.mi az hogy zsarolnak?ez nem normàlis dolog..

mièrt te menj?jojjenek ok.4 honapos gyerekkel ne utazgass màr.

ennyire hogy lehet egy fèrfi sotèt?bocsànat de tènyleg.adj neki ultimàtumot,tèrjen màr èszre

2012. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A férjed nem állt ki melletted így szerintem már nem lehet tovább ez a kapcsolat tartós. Bár időnként illene lemenni hozzájuk, még ha nem is mindig, Az a 220 km havonta nem olyan sok.
2012. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Hát ugye attól függ. Ha az anyós beteg, nincs kocsija, neked meg ott a kocsi, akkor a kétszeri alkalom háromhavonta egyáltalán nem nagy elvárás.

Ha viszont nincs kocsi, akkor úgy azért nehéz ilyen pici gyerekkel utazni.

2012. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ennyiből nem lehet megítélni, ordítani nincs joga veled.

De ezért 3 havonta egy látogatás sztem jár nekik, ez a minimum. Vagy van más rossz dolog is köztetek?

2012. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

azért maradt még bennem pár kérdés, elég szűkszavúan írtál. kifejthetnéd, h tisztábban lássunk (miért te menj- betegek, lusták, egyszerűen így van rendjén szerintük + miért vagy senki + tettél valamit, ami valóban kifogásolható vagy nem csak utálnak?)


ennyi alapján: én nem utaznék háromhavonta a csecsemőmmel és a pici gyerekemmel, mert kiadták az ukázt. meglátogatnám őket, kb annyiszor, ahányszor ők minket


ha a férjem bmiben azzal zsarolna, h "tégy, amit mondanak, különben elválok", segítenék neki csomagolni. pedig kimondottan családcentrikus vagyok

2012. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért részleteket irhatnál,mert lehet akár a férjednek is igaza,és kiirhatná az alábbi kérdést ide:


"Mit csináljak ha a feleségem utálja anyám?

Szegény anyám beteges,egyedül van tőlünk 220 km-re,költözni már nem aka,pár éve lehet még.Utazni már alig tud,de most is jött megnézni a legkisebb unokát.A feleségemmel összekaptak,mert az kiakadt hogy most már lesz fél éves is a kicsi,mehetnénk mi,mert ő nem bir,és nekünk van kocsi,2 óra alatt ott vagyok.Én még gyakrabban is mennék,de a feleségem évente esetleg egyszer akar,pedig szegény mamának olyan rossz egyedül.

Próbáltam szépen kérni a feleségem,nem hatott,most megpróbátam azzal hogy akkor megyek nélküle,ezt ő ugy vette hogy örökre,mert el is válok.

Segitsetek,mit tegyek? "

2012. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó. Ez jó. :)
2012. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

"ha az anyjat valasztja?" Mi az, hogy valasztja, miert kellene valasztania a sajat edesanyja es a felesege kozott?

Az edesanyja mar elotted volt, tehat megszulte, felnevelte stb., te erzelmi tarsa vagy a ferjednek, tehat itt nincs arrol szo, hogy a ferjnek a sajat anyjarol lemondania kellene, mivel nem a tulajdonod a parod, hanem az erzelmi es eletednek a parja, ami azzal jar egyutt, hogy alkalmazkodsz a ferjedhez, min. illetve alap, hogy elfogadod, hiszen elfogadtad az anyjat akkor, amikor hazassagot kotottel a paroddal, mivel nem volt arva. A ferjed soha nem fog egyforman erezni irantatok, de egyforman kezelni, illetve banni veletek, mivel mas erzelmek fuzik az anyjahoz, es teljesen mas erzelmek a felesegehez, meg akkor is, ha mar vannak kozos gyerekek is. Ha igy viselkedtel mar elotte is, eppen igy mergezted meg a sajat kapcsolatodat is pl. A szuleihez illene elmenned, hiszen a fianak vagy a felesege, es ha a fia ugy dont, hogy meglatogatja a sajat szuleit harom havonta, de a csaladjaval egyutt, mivel a nagymamanak joga van ahhoz, hogy az unokait lassa es a sajat fiat, foleg akkor, ha a fiaval a kapcsolata mindig normalis volt.

TEhat nem ertem, hogy ki melle kellett volna allnia, mivel a gyermekek meg picik, viszont a gyerek a szuleit fogja kovetni, teha ekkora gyerek ellenkezni nem fog, ha az apuka elindul, hogy leutazik, akkor megfogja a gyermekeit es elindul, te pedig szinten kovetheted, mivel ez lenne a legjobb megoldas szamodra! Tiszteld az anyosodat, mivel a ferjed akkor tisztelni fog, viszont ha eliteled, kritizalod a sajat anyjat, akkor valoban ne csodalkozz azon, ha igy viselkedik, mivel keves ffi viseli el, hogy iranyitsak, kordaban tartsak, mivel ffi, amit a hiusaga nem fog elturni!

2012. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
a három havonta nem sok, viszont a 4 hós babával igenis sok. Mondd meg, hogy amíg legalább 1 éves nem lesz a pici, nem fogtok vele ennyit utazgatni. És kész. ha a férjednek nem tetszik, majd duzzog, de elválni nem fog, megmondhatod neki, hogy akkor ő is kevesebbszer fogja látni a gyerekeket.
2012. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!