Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam el a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férjemnek, hogy mást szeretek?

Figyelt kérdés
18 éve élek a férjemmel. Van egy 4 éves lányunk. Pár hónapja találkoztam egy sráccal és rá kellett jönnöm, hogy soha sem voltam még szerelmes. Soha senkivel nem volt jó ennyire a szeretkezés. Nagyon egyezik az érdeklődési körünk. Már megbeszéltem vele mindent, hogy hármasban fogunk élni. Viszont nem tudom elmondani a férjemnek. Minden nap úgy megyek haza, hogy ma leülünk és elmondom, de aztán nem tudok belekezdeni. Az a helyzet, hogy a férjem nagyon rendes, de egyszerűen most olyat érzek amit tudom, hogy vele soha sem éreztem. A kislányom is nagyon szereti az apját és félek, hogy sérül ha valami történik, de ha nem történik valami abba én halok bele. Ha valakinek bármilyen tanácsa van azt nagyon megköszönném

2012. jún. 18. 23:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem egyszerű a helyzet.


Biztos, hogy nem csak egy fellángolás? 18 éve ugyanaz a férfi, a mindennapok szürkesége, a monotonitás bedarálhat. Aztán ha jön valami új képesek vagyunk feljebb értékelni, mint amilyen tényleg valójában.


Ha szereted tényleg igazából a másik férfit légy korrekt a férjeddel, hiszen magad írtad, hogy nem ezt érdemli.


A gyereket meg fogja viselni, de ha okosan váltok túl lesz rajta.

És ne igyál előre a medve bőrére,lehet a férjed is igényt tart a gyereketek nevelésére, és valljuk meg, hogy bár a nőknél helyezik el általában a gyereketek, de jelen esetben minimum egyenlő eséllyel fog indulni, hisz te vagy az aki a házasságot felrúgja.

Szóval légy korrekt és ne hazudj neki tovább. 18 év után többet érdemel.

2012. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
74%
Viccet félretéve ezt apám csinálta anyámmal és az egész család tönkrement ezzel... ne tedd ezt, a gyereked APA NÉLKÜL nő fel! Ráadást ha fiú egész nagy gáz... én ezt tudom hogy milyen, nem kívánom senkinek sem... meg azt is hogy így nagyon szűkösek a körülmények... üdv:egy 14 éves ,,gyermek"
2012. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
40%

de jelen esetben minimum egyenlő eséllyel fog indulni, hisz te vagy az aki a házasságot felrúgja.


Ez konkrétan pont nem érdekli a bíróságot. Ha a férje életére törne, az már érdekelné, de a "kit szeretek vagy kivel fekszem le" témakör nem tartozik a bíróságra és nem is foglalkoznak vele.

2012. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%
Hm. 14 évesen okosabb vagy, mint ő 18 év házasság után.
2012. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
40%
Én eléggé keresgélős típus voltam,pedig régóta élek párkapcsolatban.Ahogy tapasztaltam,az ilyen fellángolások elmúlnak a dolgos hétköznapokkal.Mióta megvan a kislányom, már esélyt sem adok annak,hogy egy harmadik valamerről beférkőzzön,mert neki az a jó,ha családban nő fel.Én azt mondom,ne borítsd fel emiatt a családi békét.Ha megteheted,szórakozz azzal a másikkal.Sokan élnek kettős életet pontosan azért,hogy ne bántsák meg a szeretteiket.
2012. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
99%

Vigyázz. Én férfiként mondom, hogy igen, az új seprű jól seper, (vagy az új koromkefe rendesen kikormol?) de mindig tudd, hogy van egy 18 éves házasságod, ami ezek szerint neked is jó volt eddig, van egy férjed, akire mindig számíthatsz, és van egy négy éves kislányod, akire 14 teljes éved volt meggondolni, hogy akarod e őt annak minden nyűgjével, és minden pozitívumával is.

Most élvezd ezt a lehetőséget, de ez nem feltétlenül tart örökké, és akkor már késő lesz, túl nagyok a sebek, túl nagy az okozott fájdalom egy nagy szerelemért (jó dugás?)

Őszinte vagyok, nem oltalak.

36 éves vagyok, szeretem a nejem, és nem lépnék félre SEMMILYEN ESETBEN SEM, bár a munkahelyem is olyan, és a parti-énem is, hogy lehet, hogy belemennék. Viszont mindig visszafog a fent leírt tudat, a helyes irány versus pillanatnyi öröm. Finom a torta, de ha cukorbeteg vagy, csak módjával a habot!

2012. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
68%

Összejössz az új pasiddal, összeházasodtok, lesz másik gyerek.

Aztán találkozol egy új pasival.... stb.


Undorító vagy.

2012. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
54%
A férje fog egy ügyvédet aki bebizonyítja, hogy az anya erkölcsileg nem alkalmas a gyereknevelésre. Ezek mocskos ügyek, de ha apa nagyon akarja és van olyan gátlástalan, mint a kérdező (hisz benne sem volt gát amikor más ágyába feküdt) akkor oppurátusan bebizonyíttatja a bíróságon, hogy milyen erkölcsi hanyatlásban van az anya és ez az értékrend a gyerek fejlődését súlyosan veszélyezteti.
2012. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Nagyszerű. Kiszakítod a gyereket a családból és vasárnapi apukát csinálsz a férjedből, mert te "szerelmes" vagy. És mit csinálsz, amikor lecsillapodik a naaaaagy, romantikus érzés? Megint felrúgsz mindent, megint új apát keresel a gyerekednek? Felelőtlen vagy,
2012. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%
Nézz rá a gyermekedre és úgy dönts!
2012. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!