Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az asszony beleszeretett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az asszony beleszeretett egy elvált pasiba, aki a volt feleségével él. Tudom a nevét is, és a címét is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom leverni a tagot, attól az érzelmeik nem múlnak el. Megfenyegetni sem akarom, csak azt, hogy tűnjön el a képből. Szar helyzet, attól még nem szeret vissza belém az asszony. Gondoltam, csak megkérdezem tőle, hogy hogy mer egy férjes asszonyt elcsábítani, de ahhoz is 2 ember kell. Ötlet? Dühös vagyok, de általában tiszta fejű, emberséges.

2012. júl. 5. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben mindenki dühös lenne. De neked a palival semmi dolgod, nem ő a házastársad. A feleségeddel kellene megbeszélni, hogyan tovább. Ne adj alkalmat arra, hogy a fél város rajtad röhögjön.
2012. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Ilyenkor az első, akivel dolgunk van, az mindig saját magunk. Tehát belenézel a tükörbe. Van-e ebben a dologban bármi felelősséged? Mivel járultál hozzá, hogy idáig fajuljanak a dolgok? A második, akit meg kellene kérdezni - saját magad után -, az a feleséged. A sor végén van az a bizonyos elvált férfi, ugyanis ő csak következmény.
2012. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan. Ki csalt meg téged? A férfi? Válaszolj. Nahát akkor? Kit kell felelősségre vonnod?
2012. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Így van. Neked a feleségeddel kell tisztáznod a helyzetet. Ki tudja, a pasi mit tudott a feleségedtől, lehet, hogy válófélben vagytok, vagy épp olyan rossz viszonyban, amit ő már nem ront úgysem tovább. (Az alapján írom ezt, hogy a nős, szeretőt tartó pasik is sokszor ferdítenek az otthoni helyzeten némi együttérzést remélve.) Ő számodra egy ismeretlen, nem tartozik felelősséggel a tetteidért.


A feleséged mit mondott a helyzetről?

2012. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

tetteidért = tetteiért


Bocsi, utolsó

2012. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Régebbről ismerték egymást futólag. Most nem rég kérte el az asszony tel.számát. Ő meg odaadta, tehát igen, ő a hibás (meg nyilván én).Azt mondta bizonytalan, nem tudja mit akar, de szeret, de nem szerelmes belém. Ok, akkor nem fogom keresni a tagot. Várok egy kicsit, hogy dönt az asszonykám. Addig bicajozok nagyokat, az megnyugtat.
2012. júl. 5. 11:00
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális reakció volt részedről, kedves kérdező!
2012. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
teljesen máshogy látom. az a féreg, aki a párodra hajt, tudja, hogy van valakije!! ezt ne felejtsétek már el. milyen ember az ilyen? tudom, hogy kapcsolatban van, és elcsábítom, meg a számát kéregetem?? hát a helyedben a nővel is megbeszélném a dolgokat, de a pasinak betörném a kis casanova szarkeverő orrát.
2012. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Te olyan kis faluszéli Rambo lehetsz 8-as, ebből itélve.
2012. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

hát persze, rambo.....pf. csak gerinces ember vagyok, és nem tudom elviselni ezt a lagymatag baromságot, amivel itt tömitek a fejét. a párját egy szarkeverő elcsábítja, tudva h kapcsolatban van, sikerül is neki, nemsokára a nőt ő fogja...-ni, és a csóka meg inkább tűrje és biciklizzen nagyokat???? ezt komolyan mondjátok???? atyaisten...

30/f

2012. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!