Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltunk. A bíróság úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltunk. A bíróság úgy döntött, hogy a volt férjem itt maradhat a lakásban,2 gyerekünk is itt van. Nem fizet semmit a rezsibe hónapok óta, megbeszéltem vele, csak a képembe röhög, hogy így jártam, ez a szívás. Ennyi. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rezsit felét köteles lenne fizetni, szóval menj újra a bíróságra, hogy nem fizet semmit
2012. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kötelessége fizetni a rezsi felét. Mondd meg neki, hogy ha nem fizet, akkor mégy a bíróságra, és valószínűleg már nem maradhat a lakásban egy újabb per után!
2012. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudom bizonyítani,h nem fizet semmit?? mert ez az első biztos az ő részéről főleg.
2012. júl. 17. 06:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólítsad fel térvivényes, ajánlott levélben, hogy fizessen rezsiköltségeket és kérd meg a levélben, hogy ő is úgy utalja át neked a pénzt.Te meg probáljad a csekkeket utalni a saját bankszámládról. Persze beleköthet és mondhatja utólag azt, hogy hozzájárult a kiadásokhoz, de neked lesz egy felszólító levél másolat a kezedben és egy banki utalás kimutatásod. Persze ezt sürgősen kérdezd meg egy ügyvédtől is. Viszont a rezsiköltség 1/4-t kell csak neki fizetni, hiszen a te és 2 gyermek részét nem - mert te kapod a családit és a gyerektartást, vagyis ezek már a te költségeid..
2012. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!