Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köteles vagyok felvenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok felvenni a telefont az ex férjemnek?

Figyelt kérdés

Volt már egy tárgyalásunk ahonnan a végzés meg volt és jogerős lesz még 1 mert van 1 kiskorú gyerekünk.

Ő azt mondja ha engem hív akkor köteles vagyok felvenni a telefont.


2012. aug. 5. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem vagy köteles felvenni a telefont, még telefonodnak sem kell lennie. Nem kötelezhet ilyenre. A kisgyerek érdekében a láthatás miatt viszont felvenném a helyedben.
2012. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy köteles felvenni a telefon. Soha, senkinek! Ha netán a gyermeketek láthatása ügyében keresne /ezt kitalálhatja/, megteheti levélben is. És ha vaakinek egyáltalán nincs semmilyen telefonja?! Szóval még egyszer: nem vagy köteles felvenni.
2012. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A gyerek láthatása 2 naponta 2 óra de azt mindig előre megbeszéljük hogy hány óra ő azokban a napokban hívna meg hív mikor nincs láthatása ha engem nem ér el anyukámat hívja.
2012. aug. 5. 09:21
 4/16 anonim válasza:
100%
Nálunk azonos a helyzet, csak még tart a tárgyalás. Sztem sem vagy köteles felvenni.
2012. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy köteles. De nem értem, miért nem lehet kulturáltan rendezni ezeket a dolgokat :-S
2012. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

ma 09:26


Nálad a pont.

2012. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy. A láthatások alkalmával beszéljétek meg a következő láthatás időpontját, és akkor nincs szükség telefonálásokra. Ha valami közbejön neki, és nem tud menni, írjon sms-t. Máris nincs szükség telefonálásra.


Nálunk a férjem exnejével kellett így fellépnünk, mert mindenért idetelefonált, naponta többször is. De nem a gyerek miatt, hanem pl. olyanokért, hogy ne felejtse el a férjem, hogy kezdődik a kedvenc sorozata... Ebbe bele lehet dilizni, ne hagyd magad!

2012. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Na egy tipikus eset a férj próbálja a jó kapcsolatot megtartani, a feleség meg nem bír ki napi 5 perc telefonálást. A következő lépés gondolom a rendőrség lesz, zaklatásért.
2012. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves 9:26-os és 9:46-os válaszolok amikor felveszem a telefont és ugy beszélnek az emberre mint 1 állattal nem hiszem hogy ti szívesen lennétek a másik részen. Ja és nem a gyerekről érdeklődik.

A jó kapcsolatot én akarnám fenntartani de az exemnek van barátnője és ő elég érdekes de nem érdekel a gyerek miatt maradhatna a jó kapcsolat de bármit kérdezek flegma kiabál.

2012. aug. 5. 10:02
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Minek szültél egy ilyen embernek? Nem hiszem, hogy a természete most jött ki rajta. Legjobban a gyermeket sajnálom...
2012. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!