Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit bizonyít a látlelet? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bizonyít a látlelet? A férjem legutóbbi bántalmazásánál elmentem az orvoshoz látleletet vetettem.

Figyelt kérdés
Ám a férjem azt mondja, hogy megkérdezett egy ügyvédet, aki azt mondta neki, hogy ez a papír nem bizonyít semmit, mivelhogy nem voltak szemtanúk, és nem tudom bebizonyítani, hogy ő bántalmazott, ha felhasználom ellene akkor rágalmazásért fel fog jelenteni. Higyjek neki?

2012. okt. 8. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ne higyj neki.Jól néznénk ki, ha minden látlelethez tanú is kellene, akkor felesleges is lenne a látlelet.Ha ez igaz lenne, akkor azt kellene bebizonyítanod, hogy más vert meg, az meg lehetetlen.
2012. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A látlelet éppen azt bizonyítja, hogy az orvos szemtanúja volt a sérüléseknek, és megállapította, hogy bántalmazásból származnak. Amit önmagában nem bizonyít, az az, hogy valóban a férj követte el a bántalmazást - erre csak közvetett bizonyíték lesz, pl. hogy nem mást/ismeretlen tettest jelentesz fel érte, hanem a férjet.
2012. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi nyomozás fog indulni. Hogy annak mi lesz az eredménye....
2012. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A látlelet azt bizonyítja, hogy sérülések vannak rajtad (amikről egy szakértő meg tudja mondani, hogyan keletkeztek, pl. valaki megvert)

De hogy a férjed vert meg, azt semmilyen látlelet nem fogja bizonyítani.

2012. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne hidd el amit mond...

Hagyd ott.. menekülj amig tudsz..

A hid alatt is jobb, mint egy ilyen emberrel.....

Mondom én, akinek már késő változtatni...

Mert öreg vagyok újra kezdeni.....és rákos..

Esélyem:O

menekülj tőle...mindig felkavarnak az ilyen kérdések....

2012. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

A férjed kezén is valószínüleg keletkeztek sérülések, amelyet elméletileg meg is fognak vizsgálni.

Készíts titkos hangfelvételt, amelyen elismeri a tettlegességet. Innentől kezdve nyert ügyed van.

2012. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A látlelet bizonyítja, hogy megvert VALAKI. A többit a nyomozás dönti el. Hamar le fog bukni a féreg, ne aggódj.


"legutóbbi" bántalmazás? Ezek szerint rendszeres? A vicc jut róla eszembe, amelynek ez a vége: mondd csak medve, te vadászni jársz egyáltalán ide?

2012. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt bizonyítja, hogy mikor és milyen sérüléseket szereztél, melyből arra lehet következtetni, hogy VALAKI bántalmazott. Azt természetesen nem bizonyítja, nem is bizonyíthatja egy orvosi vizsgálat, hogy KI volt az.

Ez a bíróság dolga.

2012. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Feljelentést nem tettem, mert úgy gondolom, hogy először normálisan szeretném vele megbeszélni a dolgokat a válásról és ha nem megy, akkor veszem elő a papírt.
2012. okt. 8. 11:03
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ad be a valast kozos megegyezessel szabadulj mert egy kapcsolat nem er semmit ha latlelet es rendorseg is reszt vesz benne.
2012. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!