Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel most válunk eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel most válunk eléggé megvisel?

Figyelt kérdés

Aki átment ezen hogyan dolgozta fel?Tudom hogy nem tudunk együtt élni és csak marjuk egymást,de akkor is nagyon rossz érzés.

Előre félek,hogy mi lesz ha uj párja lesz,biztos nagyon rosszul fog esni.

Hiába fogja fel az eszem hogy ezt kell tennünk de belül nagyon rossz.Adnátok tanácsot hogy lehetne könnyebb?


2012. okt. 21. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz könnyű.

Ha már nem is szereted, akkor is nehéz lesz mással latnod.

Minél több ideig voltatok együtt annal nehezebb lesz túllépni.

A valas is egy gyaszfolyamat, megvannak a lepesei.

Vannak pszichologusok, akik kifejezetten erre altak rá.

Szerintem helyre tudna tenni a gondopkodasod 1-2 óra beszélgetés velük.


Sok sikert az újrakezdéshez!

2012. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%
Nekem most volt az első házassági évfordulom.. ebben az a gáz csak, hogy már több hónapja különélünk.. és mi is válni fogunk. nem tudom hogy jut az ember ezen tovább, én még szeretem a férjem, pedig lenne okom utálni őt. De nem megy. a szívem belehal.. mindig vannak időszakok amikor úgy vélem, hogy már túl vagyok rajt, és már nem foglalkoztat, de aztán eljön az este, hazaérek a közös lakásba ahol egyedül vagyok, és kezdődik az akaratlan emlékezés... félek, ez a ködös őszi idő sem és a karácsony sem fog sokat dobni az élményeken.. Ugyhogy fejet fel, és ne feledd, nem vagy egyedül, ebbe a cipőbe sajnos sokan belekerülünk, de nem mindegy hogy elveszünk benne, vagy megpróbálunk lépkedni szépen lassan...
2012. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Türelem és még több türelem.

Keress új elfoglaltságot ,hobbit,sportolj,olvass kösd le magad.

Nekem sokat segítettek a barátaim a családom a munkám .Aztán jöttek az újabb kapcsolatok ,igaz megint egyedül vagyok de legalább nem gyilkoljuk egymást :)

2012. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tényleg nem könnyű néha ugy érzem könnyebb,máskor pokoli nehéz.

Rossz a magány,meg a kudarc érzése,és félek a jövőtől is.

2012. okt. 21. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon,hogy ha mással látod,először nálatok is jó volt minden,lehet,hogy ugyanolyan" jól jár "vele,mint te.A jövődre koncentrálj,ha rászántad magad a válásra, én nem vagyok ilyen határozott,pedig akik megtették,mind azt mondták,kár,hogy nem előbb cselekedtek.Kitartás az idő tompítja a fájdalmat!
2012. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2012. okt. 22. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!