Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha már többször megcsalt, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már többször megcsalt, a gyerek miatt érdemes megpróbálni? Új esélyt adni? Úgy érzem, h egy "se veled se nélküled" állapotban toporgok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha vele maradok,csak egy kapcarongy maradok,akit mindig ki lehet használni,és nem néz semmibe sem. Ha elküldöm, nem tudom,h hogy teszem túl magam rajta. El vok keseredve!

2012. okt. 27. 09:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
hagyd el!!!!
2012. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Egy megcsalás talán még megbocsájtható, arra talán lehet még magyarázatot adni, megbeszélni, túllépni rajta, de többszöri, sorozatos megcsalásra nincs mentség, valószínűleg ugyanúgy fog csalni továbbra is, mint eddig.
2012. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt épp a válásnak van több értelme. Ha egy ilyen kapcsolatban nő fel, azt fogja normálisnak tartani, hogy egyik szülő csalja a másikat, aki emiatt totál stresszes, és akkor az lesz a szeme előtt, hogy ilyen a házasság. Van rá esély, hogy találsz a mostani párod helyett egy normálisat.
2012. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Te eddig sem a gyerek miatt maradtál vele, ezzel csak áltatod magad. Azért nem küldöd el, mert, amiket te is írtál: " "se veled se nélküled" állapotban toporgok" , "Ha elküldöm, nem tudom,h hogy teszem túl magam rajta"


Egyáltalán nem a gyerek érdekében cselekszel, ha az ő érdekét vennéd figyelembe, nem tűrnéd, hogy egy ilyen házasság adja a mintát a felnőtt életéhez. Neked valahol kényelmes állapot ez, gondolom, még mindig szereted, nélküle semminek érzed magad, satöbbi. Legalább magadnak ne hazudj.

2012. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, úgy látom, egyre gondoltunk.
2012. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el építeni az uj eleted, vele úgysem leszel nyugodt es boldog.

Nehez az elso lepes, de ne halogasd!

2012. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után nem tudod mit tegyél lehet meg is érdemlitek egymást. Már rég tudja a világ, hogy pont a gyerek miatt nem szabad együtt maradni ilyen "emberekkel" , de most is csak azon rágódsz mi lesz veled, hogy éled túl egy olyan ember nélkül aki még kutyába se tekint, véletlenül se azt nézed, hogy majd a kölök azt látja, hogy az anyja egy idegroncs.
2012. okt. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy a gyerek mit lát, de milyen ember lesz belőle, ha az apjáról vesz példát?

Nézd, ha mazohista vagy, és ennyire utálod magad, akkor maradj vele. Mi hiába írunk bármit. De egy ilyen emberrel csak az marad (és az ír olyanokat, hogy nem tudom, hogy teszem túl magam rajta), akinek nulla az önbizalma, és szentül hiszi, hogy senkinek nem kell.


Ha az első megcsalásnál kidobtad volna, már rég boldogan élnél. Ha vele maradsz, előbb-utóbb elhagy valakiért, és azon hogy teszed túl magad?

2012. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Lehet,h csak egy kis rugdosás kellett tőletek!

Sokszor megingok,sajnos. És ez sztem azért van,m mást mond az eszem és mást a szívem.

2012. okt. 27. 10:02
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

És neked van valakid akivel szívesebben lennél együtt? Szerintem a lehető legnagyobb marhaság hogy évek óta hazudsz magadnak, és érdekből odakötöd magadat valakihez. Egy ismerősöm pl a párja pénze meg pozíciója miatt lógott rajta, mert egy kinyalt s*ggű elkényeztetett ribi volt világ életében, mígnem a képébe vágtam a frankót, amire meg lefagyott és napokig kattogott az agya.

Aztán azóta nem tudom mire jutott, de nem lepne meg ha kiderülne hogy ugyanúgy terpeszti a s*ggét a hazug illúziójában.

Örülj hogy te legalább nem anyagilag tetted függővé magadat mástól, add be a válókeresetet.

2012. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!