Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikortol szamit az eletkozosse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortol szamit az eletkozosseg megszakadasa?

Figyelt kérdés
Kb.egy-masfel evvel ezelott nagyon megromlott a hazassagunk,de idaig nem eroltettuk a valast.Azota is egy fedel alatt élünk.A számlákat azóta elfelezzuk,a vásárlást külön oldjuk meg.Azt szeretnem kérdezni tőletek,egy lakásban lakó,de teljesen külön életet elő hazastarsaknal mikortól számít az életközösség megszakadasa?Csak a valoper meginditasaval?Most jutottunk el oda,hogy beadjuk a valopert,pontosabban én,mert a feleségem nem igazán partner semmiben,egyszerűen szoba sem áll velem,és nem akar közös megegyezéssel válni sem.Koszonom,ha valaszoltok.

#válás #válóper #életközösség megszakadasa
2012. okt. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól nem éltek házastársanként együtt - ennek semmi köze a válókereset beadásához. A ti esetetekben kb egy-másfél év, ahogy irtad.
2012. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejettem megkérdezni,hogy hogyan tudom bizonyítani mindezt a bíróságon?
2012. okt. 28. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló: "Olyan fura, hogy egykoron szerelmes emberek idaig jutnak...

Az egyik fel mindig sertettebb, mint a masik, de mi az oka, h ennyire megromlott?"


Ehhez semmi közös, és nem tartozik ide.


A kérdéshez meg: ha te állitod, hogy nem volt köztetek életközösség, akkor az érvényesnek számit.

2012. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!