Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 eve valok es most ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 eve valok es most ugy tunik, a biro osszejatszik a masik fellel. Hogyan kerhetek birocseret . A masik fel mar egyszer megtette. Otletek?

Figyelt kérdés

#válás #biro csere
2012. dec. 8. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

" a biro osszejatszik a masik fellel. "


rémeket látsz,

nagy ívben lecarja a bíró/bírónő a ti válásotokat is,

ő csinálja ami a dolga,amiért a fizetését kapja,magában meg jót röhög rajtatok is,

2012. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Komolyan mi tart 2evig tedd fere a buszkeseged es egyezz meg a volrt paroddal hiszen valaha szeretted.

Mi 3gyerekkel 6het alatt elvaltunk ugyved nelkul mindenben megegyztunkmindenben kozos nevezore jutottunk mindig arra gondoltam hogy valaha szerettem.

2012. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
elfogultságra hivatkozva kérhetsz másik bírót, kérvényt kell beadni. a pontos menetét sajnos nem tudom, de a bíróságon segítenek ha megkérdezed hogyan kell ezt kérvényezni.
2012. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már Arany János megírta:

"Hallja kendtek!

Se ide nem, se oda nem

Fütyöl a madárka, hanem

(Jobb felől üt) nekem fütyöl,

(Bal felől üt) s nekem fütyöl:

Elmehetnek."

2012. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló! Nem feltétlenül az ő hibája ha elhúzódik a dolog, a bíróság is húzza-halasztja, csak nem tudom miért, van hogy sok idő eltelik két tárgyalás között, de szerintem ezt a kérdezőnek nem kell bemutatnom.. Anyáméknak 5 évbe került mire elváltak, utána jött csak a vagyonmegosztás stb..


Ahogy valaki itt írta kérvényezheted a bírócserét, kérdezz meg valakit a bíróságon hogyan kell vagy az ügyvédedet!


Sok sikert!

2012. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kar hogy erre koltik az adofizetok penzet.!!kulfoldon max 6 het a vakas a legcifrabb eset is. Lehet tul olcso itt az ugyved ha 300eu/ora lenne akkor hamarabb egyeznenek az emberek ugyved nelkul is.
2012. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azert valunk 2 eve,mert a ferjem mindent csak maganak akar. 21 ev hazassag, benne kozos cegek, nagy vagyon es ez sem zavarja abban, hogy tonkretegyen bennunket. 6 eve kulon elunk es most megis azt vizsgaljak, hogy en az elkoltozese utan 2 evvel kivel eltem. Megjegyzem senkivel. Szoval addig lehet huzni a valast, amig a ferj akarja es penzzel birja. Biro csak engem figyelmeztet, ha vmi nincs meg hataridore, vele semmit nem torodik. O csalt meg es hagyott el bennunket es megis velem foglalkoznak. Nem arrol targyalunk, amirol kellene, csak idohuzasra megy a per. Es meg hol van a vagyonmegosztas... Csak ezert kerdeztem a birocseret
2012. dec. 8. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, boldog karácsonyt.
2012. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!