Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Találtam munkát külföldön.6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam munkát külföldön.6 éves a kisfiam. Mama vigyáz láthatáskor rá. Én a szüleimmel élek és rájuk bíznám inkább. Az ex sajnos magánál akarja tartani a gyereket amíg kint leszek. Mit csináljak hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

#anya vagy munka
2013. márc. 11. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
talán ilyen rossz hatással van a gyerekedre?
2013. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

nem tudom, hogy mit csinálj


egy biztos: én SOHA nem válnék meg a gyerekemtől (amig ilyen kicsi)

2013. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
A gyerek szereti az apját.Mert ugye ez nam arról szól, hogy Te szereted-e még?Attól lehet jó apa.Különben így nem mennék külföldre.Itthagyni egy 6 évest így?
2013. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

a gyerek most ezt gondolja:

apám elhagyott

anyám el fog hagyni


(kérdező: inkább maradj együtt vele!)

2013. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Közös a felügyeleti jog?

Akkor bírósági úton felülvizsgáltathatnád, bár mivel most éppen dolgozni mész külföldre, visszajára fodulhat az egész és mé a végén a te jogodat korlátozzák majd. Tulajdonképpen nehéz kérdés, esetleg menjenek veled a szüleid és ott vigyázzanak a gyerekre. Ha lakást bérelsz totál mindegy, hogy veled vannak vagy sem.

2013. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
te képes vagy egy 6 éves gyereket, a saqját gyerekedet itthagyni, mert te mész külföldre dolgozni. Akkor most ne játszd itt a lelkiismeretes anyát, akinek nem mindegy, hogy ki vigyáz a gyerekére. Neked kellene, te vagy az anyja. Benned bízik, téged szeret! Jó reggelt! Atyaúristenhogymikvannak!
2013. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudsz semmit sem csinálni...az apának természetesen több joga van, mint a szüleidnek. Ha még bíróságra is megy, akkor is ő fogja megkapni.
2013. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha lenne itt esély elhagynám!!!! A jövőjére gondolok hogy kivihessem őt is, de azt meg kell alapozni vagy ti 50000 és 80000 ft közötti fizetésből egyedüli keresettel fent tudjátok magatokat tartani? (4-en vagyunk) Gratulálok! Nem magamért hagynám el a gyerekemet ANYA vagyok nem tini.
2013. márc. 11. 19:23
 9/20 A kérdező kommentje:
nem akartam ennyire durva lenni csak könnyű vádaskodni és nem tanácsot adni. Tudjátok aki így ítélkezik az inkább másoknak se írjon mert szerintem nem könnyű megosztani félelmeinket a neten.
2013. márc. 11. 19:46
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Mi is 75 ezres keresetemből élünk,meg a pároméból ami szintén nem sokkal több, két gyerekkel albérletben.Meg lehet oldani.Hétről hétre kiszámolom mennyi jut kajára ruhára, tisztálkodásra.Heti 7 ezer forintos kajapénzből sokszor még marad is úgy,hogy a gyerekeknek a hűtőben van Actimel, gyümölcs főtt étel.Mindent ott klel megvenni,ahol a legolcsóbb!!!!Én nem bírnám otthagyni a gyerekem.

A szüleid dolgozzanak, egyedülálló anya vagy, fas66za,hogy te tartod el őket.

Ha Te ezt választod,ha a legszebb éveket odaadod másnak,gratula.Tipikus önsajnáltató mártír duma.

Ne mennyél ki!

2013. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!