Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha valaki ijedezik csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ijedezik csak úgy lehet egy jel a bántalmazásra?

Figyelt kérdés
Tesómat féltem már többször volt hogy csak pl felálltam vagy ebédnél a pohárhoz nyúltam és összerezzent. Egyszer majdnem elszólta magát de visszaszívta és félek hogy a barátja esetleg szokta bántani... Szóval ez az összerezzenés lehet jel? Régen nem csinálta.
2013. ápr. 2. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet jel, igen. bár én is összerezzenek, ha pl vki ajarjával a fejem, különösen a szemem előtt hdonászik és ösztönösen behunyom a szemem - olyan görcsösen összeszorítva. pedig gyerekkoromban sem bántottak és később sem voltam bántalmazó kapcsolatban. szóval esélyes, de nem szabad rá érget venni
2013. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Aranyember válasza:
67%
Lehet hogy "csak" szoban tesz rá nyomást, lelki terrort alkalmaz ami mondjuk szerintem sokkal rosszabb is kapd el a barátját azt adj a fejébe hogy ha nem is ő csinált vele valamit legalább figyeljen oda rá!Ha nem tudod elkapni akkor szólj a szüleidnek!
2013. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkapni egyszer láttam csak. Így is mindig megkapom, hogy miért nem vagyok vele normális miért nem szeretem... Annyitól hogy elmegyek mellette nem fogmsztem senki összerezzenni.
2013. ápr. 2. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is összerezzenek. Lehet,hogy csak félősebb...
2013. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3.

de. ha azt hiszem, h egyedül vagyok (és nem csinálok semmi titkosat! :-)) és valaki hirtelen megjelenik, én pl rendesen megijedek. nem csak összerezzenek, hanem hanghatással, mély levegővel, enyhe szívrohamot kapok, ahogy kell. pedig én még mindig az 1. vagyok, tehát nem bántottak soha.


nehéz eldönteni, h a párja valóban rosszul bánik-e a tesőddal vagy csak te utálod őt nagyon...

2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, a kérdésedre a válasz.
2013. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, ha minden érintésre összerezzen.
2013. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet bántalmazás jele, főleg ha ezelőtt nem volt ilyen.
2013. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen! Lehet, bizony. Aki bántalmaznak, akár szavakkal, akár tettekkel, az ijedős lesz. Különösen akkor érdemes erre odafigyelni, ha egyébként kiegyensúlyozott emberke volt, aki soha nem csinálta ezt eddig.


A másik: valéami rosszat tett, és ,most bűntudata van. Amiatt is lehet "ijedős".


Beszélgess el vele!

2013. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!