Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válókereset benyújtásának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anoth kérdése:

Válókereset benyújtásának igazolása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem, ha beadom a válókeresetet - amit ha jól tudom 3 példányban kell, 1-re kell ráragasztani az illetékbélyeget és a másik a ennek a fénymásolata - akkor, abból kapok e vissza lepecsételt, szignózott, vagy iktató számmal ellátott példányt? És ha igen akkor mikor? Vagy esetleg másfajta igazolást kapok e?



2013. ápr. 22. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha személyesen adod be, akkor kapsz róla egy igazolást, ha postán, akkor ott a tértivevenyes ajánlott küldemény szelvény. Postán küldenek majd idézést a tárgyalásra, ha meg van az időpont.
2013. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmit. Hamar válaszoltak, engem felszólítottak hiánypótlásra, amint beadtam a kért papírokat, hamar jött egy értesítés, hogy X. napon Y teremben lesz a tárgyalás, ezen volt egy iktatószám.
2013. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha személyesen adod be a bírósági iktatóba, akkor átvetetheted egy másolaton...

Arra viszont nincs ötletem, hogy mire jó egy ilyen igazolás, tekintve hogy a másik fél úgyis hivatalból ki lesz értesítve, másnak meg nincs köze egy váláshoz.

2013. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kései Sirató ***** válasza:

13:47-esnek:

Egy ilyen igazolás sok mindenre lehet jó: például szociális és gyámügyi eljárások során, igazolni tudod, hogy egyedül neveled a gyerekeket, ne vegyék figyelembe a férjed jövedelmét, stb.

2013. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4, aha, köszi - látszik, hogy még nem váltam, csak más bírósági ügyem volt:)
2013. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!