Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogos kérés, hogy vállaljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos kérés, hogy vállaljon plussz munkát vagy messzebb levőt ami jobban fizet h több gyt-t tudjon fizetni?

Figyelt kérdés

Apuka albérletben lakik,12 órázik kb 110 ezret keres. Ebből 3 gyerekre 40.000 ft-ot fizet.

Az anyuka folyamatosan mondja neki vállaljon még munkát v költözzön messzebbre ahol többet fizetnek h egy 20assal minimum többet adjon.

Apuka azt mondja h vállalna plzssz munkát ha tudna olyat,ami mellett azért a gyerekekkel is tud lenni. Messzebb nem akar menni dolgozni,mert akkor nem látja a gyerekeket.


2013. máj. 17. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nonszensz.
2013. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem jogos!
2013. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem egyáltalán nem jogos. Anyuka vállaljon plusz munkát ha annyira kar.
2013. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem jogos kérés, anyukának semmi köze sincs hozzá, semmi beleszólása nincs abba, hogy az exe hol és mit dolgozik.
2013. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem határeset. Persze nem az anyuka szabja meg, hogy mit csináljon az exférj, de azt is látni kell, hogy három gyerekre 40 ezer nagyon kevés. Gyerekenként 13 ezer, ehhez ha az anyuka hozzátesz még egyszer ennyit, akkor is egy főre 26 ezer, ebből mi jön ki? Még a rezsi-kaja is csak szűkösen. És a gyereket öltöztetni kell, taníttatni kell, stb. Én 26 ezerből nem tudnám normálisan nevelni a gyerekeim, maximum úgy, hogy mindenre azt mondom, bocsi de nincs pénz rá.
2013. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
az anyuka emelje megy a pcsáját és húzzon el dolgozni!
2013. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Anyuka azzal érvel h amugy is 50%ot kéne fizetnie... Apuka kéri értse meg,a maradék 70ből kell albit fizetnie meg ennie. Anyuka szülőknél lakik,apuka otthagyott neki rengeteg elektronikai terméket(tv,dvd,mikro,hütő,mosogép) plussz butorok.
2013. máj. 17. 12:21
 8/24 A kérdező kommentje:

Anyuka is dolgozik.

én megértem apukát is és anyukát is,mindkettő érvei elfogadhatok. De anyuka már perre akar menni,mert már vagy egy éve mondja az apának h vagy plussz munkát vállaljon v költözzön messzebbre ahol jobban fizetnek

2013. máj. 17. 12:25
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Mikor értik már meg az emberek, hogy nem az a megoldás, hogy a másikról a bőrt is lenyúzzák, hanem hogy annyi gyereket potyogtassanak a világra, amennyit el tudnak tartani, és ez mindkét félre vonatkozik. Ha eleve ilyen alacsony keresetű az apuka (valószínűsítem, hogy a házasság fennállta alatt sem többszázezres jövedelme volt), mi a francnak csináltak 3 gyereket?! Sose fogom megérteni.

Egyébként nem jogos az asszony követelése. Örüljön, hogy apuka nem minimálbéren van bejelentve, mert akkor még ennyit se kapna.

2013. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, de voltaképp miért váltak el, és ha az egyik a szüleinél él, a másik albérletben, akkor hol a lakás vagy annak az ára?
2013. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!