Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltunk, de 1 házban lakunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltunk, de 1 házban lakunk. A volt férjem nevére jön a családi. Áttudom íratni úgyhogy egyedülállóként kapja az összeget? Vagy így nem lehet? Mennyi lenne az összege így a csp. -nek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
A férjed kapja??? Különös.
2009. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen a volt férjem kapja,,,mikor szeptemberben elkellett küldenem az igazolást az iskolától a MÁK-nak akkor még nem volt kimondva a válás.
2009. okt. 6. 11:02
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha elváltatok,akkor már úgy kellene kapnia.Gondolom,az adókerdvezmény miatt kapja Ő ?
2009. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem úgy kapja,,gondolom kérvényezni kell,vagy nem???

Nem az adókedvezmény miatt,rokkantnyugdíjas vagyok és sok évvel ezelőtt lett a nevére íratva,mert ha az enyémen volt akkor nem kaphattam volna bizonyos támogatást a gyerekere.Most meg nem látom értelmét átíratni,,nagyok a gyerekek,már csak 2 tanévig kapják.

2009. okt. 6. 11:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Be kell a menni az illetékes MÁK Igazgatóságra és ott kitöltesz egy papírt, még a volt férj se kell hozzá, egész egyszerűen kéred és te kapod.
2009. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Válási papírok kellenek hozzá?

Mennyvel lesz így több a családi?

Köszönöm ha valaki ír még!

2009. okt. 7. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia, egy gyerek utan 1000 Ft-al tobb csak a csaladi potlek. Ket gyerek utan talan 2000 Ft-al lehet tobb?!

A magyarorszag.hu oldalan probalj meg rakeresni, vagy az nlc.hu (nok lapja) oldalan regisztraljal be, ott rengetegen vannak fent mindig! Sok sikert hozza:)

2009. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért mert nem voltatok elválva még kérhetted volna Te
2009. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaa, bocs

Te akarod elintézni a férjednek a magasabb családipótlékot.

Ő miért nem tudja? Csak kamu válás volt?

2009. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem a férjemnek akarom,,átíratom a nevemre,,tegnap már lebeszéltem telón az illetékes MÁK-kal,,,csak nem tudom beleköthetnek-e abba,hogy 1 házban lakunk még.


Nem volt kamu a válás...

2009. okt. 9. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!