Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt-e valakinek mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyna72 kérdése:

Volt-e valakinek mostanában tartás elmulasztás miatt tárgyalása?

Figyelt kérdés
Milyen itélet várható?
2013. jún. 3. 13:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam ügyvédnél. Azt mondta a bíróságok nem nagyon veszik komolyan az ilyen ügyeket és nem szoktak szigorú büntetést adni. Max próbára bocsátás,vagy egy kis ejnye bejnye. Hát ezért nem fizetik olyan sokan mert nincs semmi következménye. Minden féle kisogást elfogadnak nekik főleg most lehet hivatkozni, hogy nincs munka nem találnak...stb.közben meg feketén melóznak. Az én volt párom sokszor dolgozott bejelentve és még sem vonta le a munkáltató mert amikor belépett nem adta le a papírokat. én nem tudom ezt hogyan lehet megcsinálni de meglehet élő példa vagyok.hát nem sok jóra számítok a tárgyaláson ami holnap lesz.
2013. jún. 4. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!