Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 1,5 éve elköltöztem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve elköltöztem, mert férjem talált magának másik hölgyet. Ők azóta összeházasodtak és a nő elvetélt. Most azonban a férjem újra szeretné kezdeni. Ti megpróbálnátok újra?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 17:40
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
94%
Semmiképp.
2013. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Argloss ***** válasza:
96%
Így leírva neki keltetőgép kell és nem te, de szerintem már amiatt sem kellene újra próbálkozni, mert csak úgy lecserélt téged másra. Semmi garancia rá, hogy ez nem történik meg újra...
2013. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2013. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

az esküvő és a vetélés is fél éve volt...

igazából én még valamennyire azért szeretem

de nem tudom, hogy működne-e újra, meg hát ugye ott a 4 éve sgyerek is

viszont miatta is talán érdemes lenne még egy próbát tenni.

2013. jún. 9. 17:49
 5/59 anonim ***** válasza:
93%
Nem próbálnám meg újra,mert lecserélt másra...ha akkor nem kellettem,most se kelljek!
2013. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
szóval akkor senki nem kezdené újra..
2013. jún. 9. 17:58
 7/59 anonim ***** válasza:
89%

Van valaki,akihez ennyi idő után is visszamentem,de nem lecserélt másra,hanem más volt a szakítás oka,viszont,ha azért szakítunk,mert más kellett,neki abban az esetben nem mentem volna vissza.


Szóval SOHA,mert nem tudnám elhinni,hogy szeretnek.

2013. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
90%
Én biztos, hogy nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, aki elhagyja a feleségét, miután szerencsétlen elvetélt. A gyereketek egyszer már áldozata lett a válásotoknak. Nagy valószínűséggel most sem végződne jobban a kapcsolatotok. Most már idősebb is a gyerek, valószínűleg még jobban megviselné a szakítás. Én nem áltatnám sem őt, sem pedig magamat, hogy ez még működhet.
2013. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
94%

Ja szóval gyerekestől hagytak ott és most visszajönne?


Így kívülállóként még súlyosabbnak látom akkor a helyzetet.

2013. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
11%
Én is azt mondtam nem fogom újra kezdeni, aztán mégis. haláláig működött. ebben nem kellene tanácsot kérni. Dönts!
2013. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!