Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exem miért majmolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért majmolja a feleségemet?

Figyelt kérdés
5 éve váltam el, új család neki is és nekem is, mégis mikor összefutunk mindig az az érzésem, hogy utánozza öltözködésben, stilusban a feleségemet? Nagyon rossz érzés, mert megmondom őszintén mikor meglátom undorodom tőle. Olyan, mintha még most is belém csimpaszkodna.
2009. okt. 9. 12:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele még akkor sem ha tényleg igazad van, de lehet hogy csak túlreagálod
2009. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%
És miért is rossz érzés ez neked?
2009. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem fájna, ha nem az öltözékét, stílusát néznéd.
2009. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd, ha beléd csimpaszkodna :D
2009. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Az anyám kergetett bele abba a házasságba és nagyon nehezen tudtam tőle megszabadulni. Amikor megismertem a jelenlegi feleségemet, tudtam, hogy ő életem párja. Mind a stilusa, mind az egész lénye olyan amilyen nőt megálmodtam magamnak. Nehezen viselném, ha az a sárkány hasonlitani akarna hozzá, mert elég beteges volt már a házasságunk alatt is. Hidd el nem gonoszságból mondom, de furcsa érzés nagyon, ami őt körülveszi.
2009. okt. 9. 12:50
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni.Mi bajotok lesz ha esetleg tényleg utánozza a párod? semmi. Ezer meg egy hasonló sítlusú nő rohangál az országban.

Túlliheged ezt az egészet

2009. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi a bajod vele, azt mondom túl reagálod. Van új férje, hahó! ne gondold azt, hogy csak azért ment hozzá, mert téged akar felejteni. A pasik képesek az ilyesmit eltúlozni. Az én exem is a szimpla érdeklődésemet (2 évente egy mizújs mail) már-már zaklatásnak veszi, no de sabaj
2009. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
Anyád belekergetett? HA ez igaz akkor te egy mama szoknyája mellé bújós ,önállóan gondolkodni, dönteni nem tudó pasi vagy :(
2009. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

12:54 vagyok

ha meg tényleg így van, hogy beteges a csaj, akkor ne foglalkozz vele! olyan gyakran csak nem futtok össze

2009. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
39%

neked üldözési mániád van+ elég bunkó is vagy, és hát kissé nagyképű is :)

a volt feleséged sz.rik rád, bármennyire is szeretnéd, hogy teperjen utánad :))))

(mellesleg tényleg bunkóság így beszélni róla)

2009. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!