Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párom szeretne kommandós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretne kommandós lenni, de nem hinném, hogy el tudnám viselni, mivel eléggé aggódós vagyok és nem bocsátanám meg magamnak, ha történne vele valami. Úgy döntöttünk, hogy elválunk, mert mindkettőnek ez a legjobb. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, és túl hirtelen jött ez a döntés. Valahogy most már nincs olyan ember akiben ennyire megbízhatok, nincs akinek elmondhatnék pár dolgot. Nagyon bánt ez az egész, de nem akarom, hogy miattam ne vigye végbe az álmait.
2013. jún. 14. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez olyan ciki, mint egy VHS kazetta a Imax moziban
2013. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Látom unatkozol, jobbat is kitalálhattál volna.
2013. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
:D
2013. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Sose lesz belőle kommandós!
2013. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha váltok mit izgat,hogy mit fog csinálni?
2013. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon egy kommandós halálának annyi az esélye, mint, hogy elüt egy autó a zebrán. Nem értem min vagy ennyire elkeseredve, sinálja, ha szeretné! Építkezésen dolgozni sokkal veszélyesebb például.
2013. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan attól félted a párod, hogy négyévente egyszer a) SÜN pozícióban támad meg békés tüntetőket vagy b) kimegy a Műegyetemre, mert valakinek sok volt a biokémia és beöltözött Skywalkernek?
2013. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem pedig van egy Kázmér nevű meztelencsigám. Nagyon okos kis csiga, tud trükköket is. De tegnap véletlenül beleraktam a mosogatógépbe egy fél órás programra, és azóta állandóan cincog.
2013. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Most eszem a vacsorámat, nyam nyam nyam hami hami.
2013. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
asztakurv@
2013. jún. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!