Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol lehet elindítani a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszter88 kérdése:

Hol lehet elindítani a válást és mi kell hozzá? A válást én adom be akkor az egészet én fizetem? Ha nem tudom kifizetni a válást akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minél előbb válni szeretnék,de nem könnyű van egy közös gyerek és egy csomó hitel.Eddig nem tudja hogy válni szeretnék.
2013. jún. 29. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor először is közöld vele..
2013. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
mondjuk… vagy tán szülinapi meglepinek szánod??
2013. jún. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát először is közöld vele... Aztán írni kell egy keresetlevelet az illetékes bíróságnak. Ha közös megegyezéssel váltok, és meg tudtok osztozni a vagyonon illetve adósságon akkor ezeket le kell írni. Így gyorsabban fog lezajlani. Ha nem közös megegyezéssel váltok és pereskedtek a vagyonért, gyerekért stb, az évekig elhúzódhat. A keresetlevélhez csatolni kell a papírokat, gyerek születési anyakönyvi kivonata, házassági anyakönyvi kivonat, ha van ingatlan akkor tulajdonlap. Kaphatsz költségmentességet, ha az anyagi helyzeted miatt nem tudod kifizetni a válást. A bíróságon kell kérni. Én megkaptam. Ki kellett töltenem egy nyomtatványt, ehhez csatoltam jövedelemigazolást és közüzemi számlák másolatát. Így kaptam meg a teljes költségmentességet.
2013. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A szülinapjára se lenne rossz csak még odébb van.

Megérdemelné.Ő nem hiszem hogy válni szeretne ezért érdeklődök minden után mielőtt bejelentem.Fájon neki annyira mint nekem a hűtlensége.

2013. jún. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!