Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés és gyermekta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés és gyermektartás per elött állok! 3 hónapja költöztünk el élettársamtól elötte sem és utána sem adott a 3és fél éves gyermekünkre egy forintot sem! Hogyan lehet bizonyítani hogy fekete munkával milliókat keres?

Figyelt kérdés

6 évig voltunk együtt ,ő rengeteget keres de azt mondta mindig ez az ő pénze nincs közünk hozzá én is dolgozom éljünk abból !

Belefáradtam a könyörgésbe és elhagytam ,3 hónap után most látni akarja a gyereket de nem engedem !Pénzt nem ad ,bíróságra mentem ! Minimálbérre van bejelentve és az elöző házasságából született 2 lányára is 8-8 ezret fizet!Persze ő elöttük titokba van mennyit keres !

Nem tudom a bíróság figyelembe veszi e a sok sok milliós számlát a házfelújításról /vett egy vályog házat amire kb 3 milliót ráköltött /és a rengeteg mindent vásárólt a 45 ezres nettó bejelentett fizetéséből 6 éve 43 ezres autó részletet is fizet ! Nálam van rengeteg bizonyíték számla sok millióról amit magára költött ránk egy forintot sem !

Elöször azt mondtam legyen boldog a pénzével de a gyereket nézem nyitottam neki számlát és tisztesséses gyermektartást szeretnék ettöl az Apának nem nevezhető egyéntől ! Volt már valakinek hasonló ügye ! Segítsetek !


2013. aug. 3. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak annyit tud megítélni a bíróság amennyit papíron keres,az senkit nem fog érdekelni,hogy valójában 10-szer annyit. Nekem egyébként nehéz elhinni,hogy milliomos létére semmit nem adott a gyereknek akkor sem mikor vele éltetek.
2013. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"3 hónap után most látni akarja a gyereket de nem engedem "

Azt, ugye tudod, hogy ezért feljelenthet és csak az esélyét növeled a bíróságon. A gyereknek is az érdeke látni az apát.



Fekete munka nem számít, NAV egyéni bejelentésekkel nem foglalkozik. De te úgy vállaltál gyereket, hogy tudtad a többi gyerekének is csak annyiból fizet így most jobb ha csendbe maradnál.

2013. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz pont lesz a bíróságon, ha nem engeded látni a gyereket.


Én nem hiszem, hogy a NAV nem foglalkozik egyéni bejelentésekkel.

2013. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem, mert más dolguk is van. Gondold végig minden válásnál minden munkát felül vizsgáltatnának kb más nem is csinálnának az évben.
2013. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pedig sokszor nem a hasukra csapva kezdenek vagyonosodási vizsgálatba hanem egyéni bejelentés alapján.
2013. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Tisztában vagyok azzal hogy a fekete munkát nehéz bizonyítani ,de több milliós nevére szoló számla van a tulajdonomban amiket vásárolt az együtt töltött évek alatt !Csak az autórészlet amit 6 éve fizet és még 4 év vissza van annyi mint a bejelentett jövedelme !

Látni azért nem engedem mert a másik 2 lánya 10 éve nyilatkozza a gyámügyön hogy az apjuk egy agresszív állat és ezért nem akarnak kapcsolatot vele !

Sajnos még a kislány névnapjára születésnapjára sem vett soha semmit mert az ünnepek és a család fogalma csak az öskorban létezett szerinte !Szépen tönkre tette az életemet de megérdemlem mert hagytam ! Meglátjuk mire jutok a bíróságon azért nem adom fel !

2013. aug. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!