Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehetséges, hogy egy család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy család azért nem szerencsés mert van egy olyan személy, aki a negatív beállítottsága miatt elüldözi a szerencsét? Ha ez a pesszimista személy elköltözik a házból, kilehet-e takarítani a negatív energiát, ami belőle áradt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

persze..ez után jön a cigányátok...meg a különféle jósnők, akik leveszik a rontást ...

nemár..

2009. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti kellőképpen pozitívan gondolkodtok, akkor nincs semmi gond. Bírjátok rá őt is erre!
2009. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. De nehogy emiatt elüldözzetek egy családtagot. Ki kell tartani a szeretettel, a pozitív energiákkal, és meg fog változni az illető. Ha magától elköltözik, a negatív energiák elmúlnak, kivéve, ha az ottmaradókban is megvannak ezek. Arra gondolok, hogy néha beképzeljük magunkna, húúúú én milyen pozitív vagyok, de valójában ez sem pozitív, mert ez a valaki nincs benne az egységbe. szóval nem egyszerű kérdés ez. Olvassátok Eckhart Tolle könyveit. Vagy itt ez a dalszöveg, ez is ugyanezt mondja: [link]
2009. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Persze. Minden lehetséges, az is hogy holnap beszélő aranyhalat fogtok ki vagy meglátogat a jó tündér.
2009. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen "bezzeg" meg "negatív" a családtag költözz el. Ennnyi.
2009. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Ja, meg a fekete macskát is el kell zavarni a háztól... Mindenhol ilyen hülyék élnek vagy csak szép hazánkban?
2009. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet viccelődni a kérdésen de igen is a Feng Shui szerint van ilyen.Pl. ez a személy mindenben a rosszat keresi,mindíg boru látó,soha nincs megelégedve semmivel,mindíg rosszkedvű.Szerintem az ilyen beállitotság rossz hatással van a család többi tagjára is.
2009. okt. 30. 17:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! A pesszimizmus nem egy jó dolog, de igenis vannak pesszimista emberek, általában azért, mert nem akarnak csalódni. Szerintem ez nem rossz tulajdonság, egyszerűen egy tulajdonság...nade hogy valaki emiatt (Fheng Shui vagy mi a búbánat) elüldözzön egy családtagot?? Szerintem ha valaki ilyesmin gondolkozik, az nem a negatív család hibája és nem a negatív családtag miatt nem szerencsés a család. Ezzel nem megbántani akarlak ne értsd félre, távol áll tőlem, de ne higgy vakon az ilyesminek, mert tönkretehetik akár a családi békét is a ti esetetekben.
2009. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pesszimizmus a családi háttér nyomására alakul ki. Ezért senkit nem lehet elüldözni az otthonából.
2009. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De igen vannak ilyen negatív emberek. És körülöttük olyan lesz minden. Viszont nem jó ez a sok :"költözz el" tanács mindenütt. Ez lenne a legnegatívabb hozzáállás. Azért vannak a pozitív emberek, hogy árasszák magukból a szeretetet, a jó kedvet, legyen körülöttük az áldott légkör, ami fölmelegíti a hideg poklot is.
2009. nov. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!