Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha most azt mondanám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most azt mondanám, hogy vége, akkor nagyon szemét lennék a családommal?

Figyelt kérdés
A feleségem elkövetett egy hibát, amit megbánt. Megbeszéltük, hogy megpróbáljuk helyrehozni a kapcsolatot a gyerekekért és magunkért is. A nejem nagyon igyekszik és Isten lássa lelkem, én is próbálkozom, úgy teszek, mint ha minden rendben volna, de nekem ez így nem jó, nem tudok megbocsátani, már egyáltalán nem szeretem. Nem tudom, hogy ő mennyit érez ebből, mert én próbálom nem kimutatni. Nem gyűlölöm, nem akarom bántani, de nem érzem jól magam mellette.
2013. aug. 24. 08:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lennél szemet.
2013. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit követett el?
2013. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Akkor lennél szemét, ha nem tisztelnéd annyira a feleséged, hogy hosszabb távon színészkednél előtte és nem mondanád el őszintén, amit most ide leírtál.
2013. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Megcsalt. Most kérem senki ne mondja azt, hogy inkább el kellene gondolkodnom, hogy én hol hibáztam és változtatni, mert megtettem és nem segített. A feleségemen lehet, de rajtam nem.
2013. aug. 24. 08:17
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Adtam új esélyt, de nem tudtam ugyanaz lenni, mint előtte. Elillant az érzelem, a vágy. Erről nem tehet az ember, az érzelmek nem állnak irányításunk alatt, az viszont igen, hogy a társával az ember legyen őszinte és korrekt. Mondd el neki.
2013. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért előtte jól gondold át, nehogy idővel te is megbánd! Amúgy ha tényleg menthetetlen a kapcsolat, nincs értelme kínozni egymást, korrektebb az őszinteség.
2013. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló szituban (gyerek nélkül igaz, és nem is megcsalás témában), és nem tudtam megbocsátani a dolgokat, hiába igyekeztem. Ez nem olyan dolog, hogy most kimondom, h megbocsájtok, aztán minden rendben. Már nem vagyunk együtt, de azóta is haraggal gondolok a dolgokra (amúgy nem vagyok haragtartó). El sem tudom képzelni, azóta mi lett volna velünk, ha együtt maradunk és úgy teszek, mintha minden rendben volna. Belekattannék...

A nejed pedig tutira megérzi, biztos azért is teper.

Szerintem nem lennél szemét, így én sem tudnék élni, akár van gyerek, akár nincs.

Ő pedig felnőtt ember, vállalnia kell a felelősséget a tettéért.

A szomorú az, hogy mindig a gyerekek szívják meg :(

2013. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Én is őket féltem leginkább, ők nem érdemelték ki. Nem fogják érteni, hogy mi történik, ahoz kicsik, de ahoz elég nagyok, hogy traumaként éljék meg. 6 és 7 évesek.
2013. aug. 24. 16:24
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
kiröhögsz de családterápia? sokszor nem a szeretet hiányáról van szó hanem a meg nem élt elfojtott haragról
2013. aug. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Akkor is ugyanúgy el kell mondanom neki, hogy semmit sem érzek iránta. Egyszerűen kínos a közelsége, nem tudom, hogy ez ellen mit tehetne a szakember.
2013. aug. 25. 07:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!