Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Két hónap után szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónap után szeretnék elválni a férjemtől. Meg kell indokolnom, hogy miért? Kinek kell fizetni a válópert, kell e ügyvéd nekem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ügyvéd. Közösen fizetitek a ktg-ét.
2013. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

Megfontolt komoly nő lehetsz. Hozzá mész valakihez, aztán meg wolfkati effect?

Gratulálok.


És részvétem az uradnak, majd talál normálisat is csórókám.

2013. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Hát... ez gáz. A férjednek tutira meg kell magyaráznod, az szép menet lesz.

Nem akarok hülyeséget írni, de mivel ez hivatalos dolog, ezért vagy viszel saját ügyvédet, vagy ott majd úgymond kapsz egy válópereset. De ez a macera attól is függ, hogy van-e vagyonmegosztás meg egyebek...

2013. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Az elottem valaszolot nem igazan ertem. Honnan tudod, hogy az urat kell sajnalni? A kerdezo nem lehet aldozat?

De ez lenyegtelen, nem kritikat es velemenyt szeretett volna hallani, hanem a kerdesre valaszt.

Szerintem egyebkent akkor valhatsz el, amikor akarsz. De azert gondolkozz el a dolgon, hogy tenyleg ezt szeretned e. Sok boldogsagot.

2013. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mivel még a lánykori nevemen vannak az irataim így a férjes nevem sehol nincs bejegyezve ugye?
2013. aug. 31. 15:55
 6/21 anonim ***** válasza:

Meseld el mi tortent miert stb

Legyszives

2013. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
de igen, a házassági anyakönyvi kivonatban, elvileg 8 napon belül be kellett volna jelentened a változást. ha gyorsan bemész az anyakönyvi hivatalba és kéred hogy visszakapd a lányneved, akkor átírják az anyakönyvben -nekem ez 5000 ft volt- de más dolgod nem lesz vele, ezt a válás előtt is megteheted, független tőle
2013. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Minden a férjem nevén van. Azért válok el tőle mert csak cseléd vagyok vagyis voltam mivel már visszaköltöztem anyámhoz.
2013. aug. 31. 16:01
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi a történet ?
2013. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A válási szándék indoklására elég, hogy a felek közti kapcsolat annyira megromlott, hogy a további együttélés nem lehetséges, részletezni nem kell.


Ha bemégy a bírósági ingyenes panasznapra, akkor ott minden szükséges felvilágosítást megadnak, segítenek a keresetet megfogalmazni és beadni.


Az illeték fizetése alól indokolt esetben lehet felmentést kérni, ott erröl is adnak tájékoztatást.


A költségeket a felek általában felesben fizetik.

2013. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!