Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezési per van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezési per van folyamatban,11 hónapos a kislányunk, apuka el szeretné vinni 40km-re rokonokhoz születésnapozni. Nekem megszakad a szívem. Mit tegyek? Mgé szoptatom is :- (

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 21:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%
én oda nem adnám nélkülem, a felügyeletem nélkül ha szoptatom, ha nem.
2014. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
61%
Ezt ugye apuka se gondolta komolyan, hogy elviszi nélküled?
2014. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
DE sajnos igen, én semmiképp sem megyek hozzájuk, mert minősíthetetlen hangnemben alázott meg a nagymama legutóbb.....
2014. márc. 21. 21:52
 4/41 anonim ***** válasza:
63%

Amíg nincs gyermekelhelyezés, addig közös a felügyelet, és az apa viheti magával. 11 hónaposan már sok mindent ehet. A tejet pedig lefejheted neki.

Egy gyerek nem csak az anyáé, hanem az apjáé is. Nem szabad, hogy teljesen magadhoz láncold. (A gyermekelhelyezés után sem)

2014. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Na jó, de mennyi időre? Nyilván nem többnapos kiruccanás lesz, néhány órára nyugodtan megválhatsz a babától. 40 km nagyjából félóra autóval, rokonok babával nyilván nem hajnalig tartó házibulit szerveznek, legfeljebb délutáni babazsúrt. Addig szervezz magadnak szabadprogramot. 11 hónapos már elég sok mindent ehet, akkor sem lesz baja, ha szopi helyett egyszer más kaját kap.
2014. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
58%

A gyerek az apjáé is és 11hónaposan már ehet sokmindent nyugodtan viheti.

Minek veszed el az apjától? Hányok az ilyen nőktől.

2014. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
64%
Cumis üveg + tej. Nem csak te vagy a szülő, nyilván nem kínozni viszi.
2014. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
ne haragudjatok én is nőből vagyok de baromira nem értem miért ne vihetné el az apa egy szülinapra? fél óra út... nem 4000 km-re viszi... 11 hónapos meg nem csak szopik már, tehát meg tudja etetni... én is elváltam... soha nem veszekedtünk láthatáson... nekem mindig 60 km-re vitte el mert ott laktak a szülei...
2014. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen nem látom mi itt a probléma. Hadd vigye, jól fogja érezni magát a kislány, neked pedig lesz egy nyugis napod vagy hétvégéd. A gyerek az apáé is, nem hinném, hogy ne tudná megetetni meg esetleg fürdetni és lefektetni..
2014. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
54%

Elárulnád, hogy mi okot látsz arra, hogy a kislányod ne utazhasson el egy fél órányira (ugyanis 40 km ennyi kb.) a nagyszüleivel, nagybátyjaival, nagynénjeivel születésnapozni?


11 hónaposan nem kisbaba már, a tejet lefejheted neki, de gondolom már nem minden étkezésre szoptatod, hanem eszik normál táplálékot, pépet is.


Vagy ha majd még netán 3 évesen is szoptatni tervezed, akkor sem mehet majd sehova, mert a csöcsödön kell csüngnie?

2014. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!