Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 40 évesen 2 kiskorú gyermekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyuszi kérdése:

40 évesen 2 kiskorú gyermekkel,16 év után van reményem új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon bizonytalan vagyok,hogy a biztos családi háttérből ki merjek-e lépni,és lesz-e erőm új életet kezdeni.
2014. ápr. 3. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mennyire rossz a kapcsolatod. Nyilván nem rögtön de azért egy 40 éves ember nem öreg van lehetősége társat találni.
2014. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Még ki sem léptél az előző kapcsolatból de már ezen jár az eszed?
2014. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőség mindig van. 60 évesen is.

Van biztos munkád? Ha igen, az már fél siker. Ha nincs, akkor keress. Ok, nem könnyű, de lehet.


A többihez meg nem "erő" kell, hanem élvezd az új életed.

Tudod, nem túl vonzó egy olyan nő, akiről süt, hogy valamiért harcol, erőlködik. Csak lazán. Minden rendben lesz, ha akarod és teszel is érte, de nem görcsösen.

2014. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,senkim nincs,és szerintem már nem is kellene.Hanem egyedül,csak a gyerekekkel tudnék-e egyedül boldogulni.(nem anyagilag,hanem milyen lenne az életem egyedülállóként)
2014. ápr. 3. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
#2: 16 alatt vagy 18 alatt vagy?
2014. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem úgy értettem,senkim nincs,és szerintem már nem is kellene.Hanem egyedül,csak a gyerekekkel tudnék-e egyedül boldogulni.(nem anyagilag,hanem milyen lenne az életem egyedülállóként)"


Nem. Te nem. Az a nő tud boldogulni egyedül, két gyerekkel, aki lelkileg felnőtt és érett ember. Már megbocsáss: te nem tűnsz annak. Bizonytalan vagy, egy biztos hátterű kapcsolaton belül vagy, és azon morfondírozol, hogyan lépjél ki, de úgy, hogy az ne legyen bizonytalan, hanem biztos.


Szerintem te csak ne lépj ki a mostani kapcsolatodból, mert nem leszel képes újrakezdeni. És ne tedd tönkre a gyerekeid életét, ha szereted őket. (Nem is biztos, hogy veled akarnának élni.)


Szerintem egyszerűen csak vedd tudomásul: öregszel és nőnek a gyerekeid. Sokkal könnyebb a kapuzárási pánikot is és az életközépi válságot is kezelni, ha az ember tudja, mennyit ér és a hol a helye.

2014. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, csak 16 év alatt az ember elszokik attól a gondolattól is, hogy majd minden az ő dolga lesz.

Aztán, ha elékeződik, megy az... :D

Tapasztalat.

2014. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőt.Ha van munkád,van egészséged,akkor működhet! A lelkierőt magadnak kell megteremtened.
2014. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!