Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tud velem kicseszni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud velem kicseszni a volt párom, ha elköltözik a gyerekeinkkel a közös, hiteles lakásunkból, amiben én továbbra is lakni fogok?

Figyelt kérdés

A gyerekszoba és a nappali kizárólagos használatában van a végzés szerint.

Gonosz, rosszindulatú nőről van szó. Ennek tudatában várok tippeket, melyek nem törvénybe ütközőek.


2014. ápr. 25. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire akarsz tippeket? Arra, hoyg hogyan tud Ö KISZÚRNi VELED?!?!?! (mert ezt írtad a kérdésbe..)
2014. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán érthető a kérdés. Kicsit értelmesebben fogalmazzál!
2014. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
arra gondolsz, hogy kiadja bérbe a szobákat?
2014. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-Kiadja albérletbe a szobát rossz arcú embereknek.

te nem tudsz velük mit tenni, mert a párod részén élnek,nem tudod őket kitenni sem.

-A zárat sem cserélheted le,így a párod is meg az új albérlők bármikor bemehetnek

-Ha esetleg lesz új párod, nem biztosan, hogy örülni fog az első alaphelyzetnek, amit megjelöltem.

Amúgy a határ a csillagos ég, de nem akarok több tippet adni.

2014. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert félek tőle.

Az albérletbe kiadásra én is gondoltam.

Az ügyvédek azt mondják maradjak, mert az én esetemben ha elköltözök sok veszélyt rejt magában.

Arról nem beszéltek, hogy az is veszélyes lehet, ha maradok.

2014. ápr. 26. 15:41
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert akkor megpróbálom megelőzni az esetleges kiszúrásokat.

Például kizárólagos lakáshasználatot kérek.

2014. ápr. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!