Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagytam a párom, betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom, betegesen féltékeny volt, és bántott is. Mire számíthatok, fenyegetni fog?

Figyelt kérdés
Akiknek ilyen párjuk volt azoktól kérdezném.
2014. máj. 30. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes. Ha hozzád nyúl, jelentsd fel.
2014. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szüleimhez költöztem vissza, hirtelen...
2014. máj. 30. 08:03
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
es tudja hol laknak a szuleid?
2014. máj. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

engem még egy egész évig bombázott minden fórumon, hol szerelmes, hol fenyegetőző sms-sel, emaillel, üzenettel...

sosem válaszoltam rá, de nem tűnt fel neki!

És még most is írogat névnap, szülinap,

2014. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

engem még egy egész évig bombázott minden fórumon, hol szerelmes, hol fenyegetőző sms-sel, emaillel, üzenettel...

sosem válaszoltam rá, de nem tűnt fel neki!

És még most is írogat névnap, szülinap, karácsony, újév, gyerekszületés, még egy gyerekszületés alkalmával...szóval van, aki ennyire megzakkan!

Én egy tök másik városba költöztem, nem tudja hová! Amíg tudta hol lakom, üldözött és éjszaka keringett a ház körül!

2014. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"es tudja hol laknak a szuleid?"


Igen. Szerencsére személyesen nem zaklat....

2014. máj. 31. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem keres fel, akkor jó. A többi kommunikációs csatornán történő megkeresését pedig hagyd figyelmen kívül, vagy lehetetlenítsd el (tiltsd az email címét, tiltsd a közösségi oldalon, ha hív, ne vedd fel, az sms-t olvasás nélkül töröld, stb). Egy idő után már nem fog keresni.
2015. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Minden kapcsolatot szakits meg vele.

2. Kozos baratok se adjanak semmilyen infot.

3. Ha lehetseges, egy ideig mindenhova kiserovel menj es szerezz be egy gazspret.

4. Keszulj fel, de ne felj, az ilyen tipus ebben a fazisban mar nem bant...

5. Ha uj pasid lesz, lehetoseg szerint tartsd titokban addig, amig o nem talal egy kovi aldozatot.

2017. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előzőt azzal, hogy az új pasiddal beszéld meg, ne érje váratlanul ha rátok ront.
2017. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!