Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha tudomásom van róla, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudomásom van róla, hogy az exfeleségem nem a gyerekekre költi a gyerektartást hanem magára vesz ruhákat meg ékszereket belőle, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Gyámügynek szóljak, vagy bíróságra kell vinni az ügyet?

Egyáltalán mit lehet tenni ilyenkor??

34ezres gyerektartásból kb. 3-4 ezret költ a gyerekekre, a többit magára!



2014. jún. 30. 10:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
98%
abból a 3-4 ezerből eteti egész hónapban?
2014. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:

Új párjával eltartatja magát, ami engem egyáltalán nem is érdekel.

De mit lehet tenni ilyen esetben ha leírt beszélgetés is van a kezemben, ugyanis ő ezt büszkén mondogatja is mindenkinek, és az egyik ismerőse leírta nekem... Innen tudtam meg..

2014. jún. 30. 10:53
 3/92 anonim ***** válasza:
97%

Semmit. A gyerekre is költi, hiszen rezsi. Papolhatsz itt arról, hogy ki tartja el, és ki nem. A kérdés csak az, hogy a gyerek rendes ruhában jár-e (nem a márkásat jelenti, hanem a tisztát), rendezetten élnek-e (pl. eteti-e), és járatja-e iskolába, ha már annyi idős, vagy oviba. Ha ezek megvannak, akkor örülj neki, hogy te is hozzájárultál ehhez!


26n

2014. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a gyerek nem eszik, nincs hol laknia, nem fürdik, és ruhái sincsenek. Ha pedig már nagyobb, akkor az iskolába se kap semmit. Él az a gyerek még egyáltalán? Ha ennyire bánt, hogy az ex nem apácaként csak egy zsákban jár, akkor kérd a bíróságtól, hogy nálad helyezzék el a gyereket és az ex fizeti a gyerektartást, hogy ja, az már büdös lenne?
2014. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy eszembe jutott, mit lehetne tenni, add továbbra is a gyerektartást, és a gyereknek te magad vegyél dolgokat, te magad vidd el helyekre, amiket szerinted az anyja nem ad meg neki.


Amennyiben a gyerek a fontos. Ha a volt feleséged elleni bosszú, akkor meg elgondolkodhatnál magadon, miért használod erre a gyereket fel...

2014. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
100%

asszem van lehetőséged elszámoltatni az exedet a bíróság előtt a gyerektartásról


de vedd azt is figyelmébe h az a lakás ahol lakik annak vannak rezsiköltsége is és az amit a gyerek eszik meg gondolom ruhát is kap meg mást is

ezek sokat elvisznek !

bár az ex még kap cspt is ....

2014. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 A kérdező kommentje:

Miért rögtön a kötekedés? Nem is értem, ennyire elkeseredettek vagytok??

Éjt nappallá téve dolgozom, hogy ennyi gyerektartást kaphassanak a lányaim és én magam is újranősültem, gyermekem is van az új házasságomból, csak kicsit büdös a dolog, hogy a gyerekeimnek élek, értük dolgozok és a volt nejem ékszereket vesz magának a pénzből!!

A gyerektartás mellett nem igazán tudnék még annyit pluszba én is a gyerekekre költeni, így annyit költök rájuk amennyit csak tudok, de nekem is van új családom és nem tudom a fizetésem 100%-át odaadni!!!

2014. jún. 30. 11:01
 8/92 anonim ***** válasza:
100%
34e a tartasdij, minimum ket gyerekre, az gyerekenkent 17e. Csak az iskolai/ovodai ebéd 10e/gyerek.
2014. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 A kérdező kommentje:

Azóta ő szült már egy másik pasinak is gyereket, az is elhagyta a mostanival meg épp babát terveznek, szóval 3 gyereke van, alapból ingyen van neki ovi és suli is!


A kérdésre tud válaszolni valaki amúgy??


Amúgy is, nem ASSZONYtartást fizetek hanem G Y E R E K tartást!!

2014. jún. 30. 11:05
 10/92 anonim ***** válasza:
91%

34 ezer?? Összesen? A húgom gyerekenként kap 40 ezer gyerektartást a férjétől, mégse számoltatja el a férje.


És hogy bizonyítod be, hogy PONT ABBÓL a pénzből vette az ékszereket, amiket TE adtál? És akkor miből fizette vajon a villanyszámlát, a közös költséget, a vízdíjat, a gyerekek étkezését az oviban, iskolában, az új ruhát, cipőt?


Miért vagy TE ilyen elkeseredett? Ugye nem gondolod, hogy havi 3-4 ezerből tartja el az exed a gyerekeidet?

2014. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!