Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor mi a helyzet? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet? Többi lent

Figyelt kérdés
2 éve elváltak a szüleim, apa barátnőjét sehogy se tudom megyszerrtni, è ès a 17 éves fiával.már apához költöztek. A legbosszantóbb az hogy anyám helyett anyám akar lenni apa bnője ..13 éves vagyok. Értelmes válaszokat várok

2014. júl. 1. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyukáddal élsz?

Ha igen, akkor szerintem azt a kis időt, amit apukádnál töltesz próbáld meg kibírni, próbálj kedvesen hozzáállni, ne úgy, hogy biztosan rossz lesz.

Valahogy úgy veszem ki, hogy a barátnője próbálkozik. Biztosan ő sem tudja pontosan, hogy mi lenne jó, hogyan kéne viselkednie.

2014. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is: Miért nem tetszik az édesapád barátnője? Lehet, hogy csak nem ismered eléggé, és ezen könnyen lehet segíteni. Beszélgessetek, ha lehet minden nap az apád és a közte lévő kapcsolatról, rólad, ő róla, stb. Érted mire célzok, igaz? Én már 12 vagyok, az apám és az anyám sok dologban nem egyeztek meg, így mikor én 2 éves voltam apám elment, csaknem hajléktalan lett, sok barátnőre lelt de egyik sem felelt meg neki, most a szüleinél él munka nélkül. Anyám meg szerzett egy másikat, akinek meghalt a felesége és még tőle lett egy lánya aki most már dolgozik. Először én sem egyeztem ki velük, de rájöttem, ha jobban megismered őket, már minden könnyebb lesz!
2014. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg időt adni magadnak arra, hogy megismerd jobban és ezáltal megkedveld apukád barátnőjét és a gyerekét. Hidd el a saját dolgodat könnyíted meg. Ha apukádék szeretik egymást, egymással akarnak élni, akkor ha akarod ha nem, mindenképpen az életed részei lettek. A te helyed apukád szívében azonban stabil és elvehetetlen, hiszen te vagy a lánya. Gondoljodj pozitívan, engedd hogy közeledjenek feléd, nyiss te is. Mindenki jobban fogja magát érezni ha felhőtlen lesz a viszony.

Mondjuk az gáz ha anyukád akar lenni a barátnő. Remélhetőleg leszokik erről idővel és inkább csak a barátod akar lenni. Próbáld meg okosan ebbe az irányba terelni.

2014. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!