Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet egy lakásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lakásban túlélni, ha már ki van mondva, hogy itt a vége, de még egyik se tud költözni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs senkinek sem anyja, apja, testvere, hogy odakoltozzon?
2014. júl. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
háttalforgás
2014. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs. Kösz az "értelmes" választ, 2.
2014. júl. 30. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így éltem, és ez maga a pokol. Még ha nincs is kifejezett rosszindulat, mégis irritálólag hat a másik jelenléte, és a semmin is kirobban a veszekedés. Elkezdődik a ki kit üldöz el játék. Mihamarabb el kell adni a lakást és szétmenni.
2014. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is így éltünk több mint fél évig az exel.Köztünk akkor már nem volt semmi vita.Olyanok voltunk mint a haverok.Igaz főztem,mostam... rá ugyan úgy és tudtunk beszélgetni(jobban mint mikor együtt voltunk).Szex viszont nem volt akkor közöttünk.Igazából rossz is volt akkor már onnan eljönni,pláne,hogy a ház fele-fele arányban van.Ennek 4 éve.Azóta én férjhez mentem,neki is van kapcsolata és a mai napig tudunk értelmesen beszélni.
2014. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzátok le magatokban, hogy tényleg vége, illetve hogy ez csak ideiglenes. Én kb. 8 hónapig voltam így exszel és érdekes az alatt a 8 hónap alatt szinte nem is veszekedtünk. Mindenki élte a napjait, én is, ő is kerestünk másik párt (én már az elején tisztáztam az új sráccal, aki azóta is a párom, hogy ez van, ilyenek a körülmények). Meglepődött, de végül is adott egy esélyt arra, hogy nem vagyok egy luvnya :D

Az exem új barátnője viszont nagyon fújt rám. Szólt az ex, hogy meghívná, remélem nem esik nekem rosszul. :D Mondtam, hogy kedves, hogy nem akar megbántani, de hívja el nyugodtan, legalább ő is megnyugszik, hogy "nem vagyok egy luvnya".


A lényeg, hogy számomra az derült ki, hogy az exszel nem illettünk össze, mint pár, viszont haverként és lakótársként kifejezetten jó "páros" voltunk.

2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!