Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nyakamon van az exem! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyakamon van az exem! Hogy szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés

Több mint három éve élünk kint külföldön. Hálás vagyok neki, mert ő hívott ki anno. Voltak nagyon nehéz időszakok az első évben. Farkasordító hidegben szedte a sörösüvegeket, hogy legyen mit ennünk. Az idő tájt, az én spórolt pénzemből nyögtük a lakbért. Nagyon házias, szereti a tisztaságot, takarítani is szeret. A főnökei mind nagyon szerették, nagyon jó munkás.

DE! Itt jön a DE!

Ha bekattan nála valami, akkor bevesz egy csomó fájdalomcsillapítót, és alkoholt iszik rá. Aki találkozott már ilyen emberrel, az tudja, hogy milyen agresszív lesz tőle az a valaki.

Egyszer bőg, máskor agresszív, szerintem valami pszichiátriai baja is lehet, már rájöttem.

A pénzzel nem tud bánni, abszolút nem. Olyan eset még nem volt, hogy ne tartozzon nekem minimum 1200 euróval. Most például 1340 euróval lóg, plusz az ehavi lakbér fele, mert hónapforduló volt.

Volt hogy ő is eltartott 10 hónapig, de én eddig minden télen eltartottam, mert neki sajnos leállás volt.

A rendőrségen nem akar regisztrálni, mindig van valami kifogása. De ha nem regisztrál, segélye sem lesz.

Az én nevemen van az albérlet, én fizettem a kauciót, ő abba nem adott pénzt.

Most nyáron kihozta a kislányát, ami tulajdonképpen nem lenne baj, de én látom annak is kárát anyagilag, ugyanis rá költötte a fizetését, a tartozását felém nem rendezte.

Annyira nyilvánvaló már, hogy csak azért kellek neki, hogy gatyába rázzam...!

Valamelyik nap csúfos jelenetet rendeztek a lányával, hogy mit képzelek én, hogy őt el akarom küldeni, mert ha elküldöm, akkor a Magyarországon élő családját nem tudja segíteni, stb...

A kislány is úgy ordított velem mint a sakál, hozzámvágott egy díszpárnát, és azt ordította, hogy rohadjak meg!

Az exem még mindig teper mint az állat...

Sajnáltatni akarja magát, meghogy nem tud innen elmenni, stb... Egyszerüen kibírhatatlan!!!!!!!!!!

Hajigáljuk egymásra a xart, teljesen kivagyok! Nem akar innen elmenni még szeptember elsejével sem!

Mit tehetnék? Ilyenkor ki védi az én jogaimat? Nem szeretem már, sőt! Hányingerem van tőle...

Mikor ellenkeztem vele, volt hogy meg is ütött.

Hogyan szabadulhatnék meg tőle?


Nagyon nagyon elvagyok keseredve.

Köszönöm


2014. aug. 2. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

rakd ki és kész

ha másképp nem megy, akkor a rendőrök kirakják

2014. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Keresel másik albérletet, ezt felmondod és a felmondási idö lejártával elköltözöl.
2014. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1%

"Több mint három éve élünk kint külföldön. Hálás vagyok neki, mert ő hívott ki anno"


"Farkasordító hidegben szedte a sörösüvegeket, hogy legyen mit ennünk"


"Nagyon házias, szereti a tisztaságot, takarítani is szeret. A főnökei mind nagyon szerették, nagyon jó munkás. "


"Volt hogy ő is eltartott 10 hónapig"


"Hányingerem van tőle."


"Hogy szabadulhatnék meg tőle?"



Kérdező!

Hálátlan egy nő lehetsz....

2014. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

utolsónak:

három télen át, decembertől áprilisig én tartottam el!

tartozik, és folyton csak tolja maga előtt!

gyógyszerre iszik, és ha olyan kedve van, akkor megüt!

Ezt nem másoltad ki? Hmmm...

2014. aug. 2. 17:42
 5/15 A kérdező kommentje:
1600-1800 eurókat kap nettóban, és úgy cseszi el a lóvét, hogy én látom a kárát...
2014. aug. 2. 17:44
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Én már azt sem értem, hogy miért laksz az exeddel együtt.


Ha nem tudod kirakni akkor fogd magad, mondd fel az albérletet és költözz máshova. Majd a tulaj kirakja.

2014. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor azzal együtt bukom a 480 eurós kauciót is. ugyanis a tulajnak egy üres, tiszta lakás kell, nem egy bútorokkal teli élősködővel együtt.
2014. aug. 2. 18:21
 8/15 A kérdező kommentje:

Válogatott lelki terrorban tart. Most már arra kapott rá, hogy márcsak azért is maradjak vele, mert nem vagyok szép nő, úgysem kellenék én senkinek sem.

Nem most léptem ki a Playboy újságból, de azért nem vagyok egy rossz nő...

2014. aug. 2. 18:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor vidd a bútorokat is, nem látom hol a gond...


De a 480 eurót így is úgy is bukni fogod idővel, csak ha vársz akkor további több száz euróval fog lehúzni az élősködő exed.

2014. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Attól még az övé ottmarad. És megint az én bajom lesz. Hogy vagdalózhatna egy 28 éves nő egy 41 éves férfival?
2014. aug. 2. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!