Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valasnal mit mondtal, miert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valasnal mit mondtal, miert?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a felesegem (ezt a temat most hanyagoljuk), sajnos !

Szerelmes lettem egy masik nobe, a felesegem azt mondta akkor lesz konnyu es "szep" valasunk ha meg magyarazom neki miert csaltam meg.

Ennyi ev hazassag utan nem tudom neki azt mondani hogy szerelmes vagyok valakibe. Mit mondjak ami hiheto?


2014. okt. 2. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyszeri vagy többszöri megcsalás?

Ha többszöri, akkor csak szexalapú volt, vagy tartós viszony?

Testiség vagy szerelem is?

A válás után a nővel lesz kapcsolatod?


Ez nem mindegy.

2014. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Mert már nem működöt aztán kész. Aki ilyen feltételeket szab azzal úgysem lesz nyugodt válás.
2014. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Először magaddal tisztázd, hogy miért csaltad meg? Mi volt az, amit a feleséged tett vagy nem tett? Mivel különb az a nő a feleségedtől?
2014. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hihetetlen,hogy az ember még akkor is hazudik,amikor már semmi jelentősége,és minden mindegy. Dr.House akkora igazságot fogalmazott meg,amilyet egy ókori géniusz sem.


Könyörgöm ..

2014. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Legalább most legyél hozzá őszinte. Ennyit megérdemel.
2014. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy érezted elhidegültetek egymástól és nem illetek össze.
2014. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miert nem lehet elmondani hogy miert csaltad meg? oszinten...............

amugy

1. magadban rajottel mar hogy miert csaltad meg?

2.hany eve voltatok egyutt?

3. mond el neki hogy mar nem vonzott,hogy mar nem szeretted ugy ahogy kellett volna... es ezert.

2014. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pedig ha azt gondolod, hogy szerelmes vagy a másik nőbe, akkor mondd azt! Ez most talán gonoszul fog hangzani, de ha megcsalni tudtad, akkor megmondani is tudd!


Egyébként nem hiszem, hogy 2-esnek igaza van. Nő vagyok, és volt olyan fontos kapcsolatom, aki magyarázat nélkül tűnt el az életemből, és évekig "kattogtam" rajta, hogy "miért? miért? miért?". Bár azóta már lassan tíz év telt el, néha még most is eszembe jut, hogy "miért?", csak már együtt tudok élni ezzel a "hiányzó információval". Viszont azt gondolom, ha akkor megbeszéltük volna, hogy miért, nem rágódtam volna rajta évekig, és könnyebben tovább tudtam volna lépni.


Szóval légy hozzá messzemenőkig őszinte, akármilyen nehéz a szemébe mondani az igazat, hosszú távon szerintem az ő javát szolgálod vele. Legalább ennyit tegyél még meg érte...

2014. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Osszinten mond el talan ugy mar nem is ragaszkodna ugy a feleseg sem hozzad lehet ugy lenne a roszat.nem.fogom sajnalni:)

De az hogy most hazudsz es utana kiderul hogy van valakid stb... egy nõ azert nem.ilyen buta. Vàlàs esetekben 99% az hogy az x felnek van valakije!alltalaban a problemakat ezzel orvossoljak hogy megcsalom,pedig a legbutabb megoldas!

Mond el osszinten a valasnal mar nagyobb csalodas annyira nem.okozhatsz neki!

2014. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem tett semmit csak en valtozztam, a baratnom megvaltoztatott.

Honapokig volt viszonyon es vegul lebuktam.

A hazassagunk 12 evig tartott es 2 gyerekunk van.

2014. okt. 2. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!