Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mekkora gyerektartás jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora gyerektartás jár ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha még iskolába jár az apuka, és csak árvaságit kap, ami kb 40000FT, és magára a családit, ami 12000ft. Anyjával él aki nyugdíjas.

2014. okt. 7. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Annyi pénzből már bőven futotta volna gumira és akkor most nem lenne probléma...
2014. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Semekkora nem jár , mivel fizetéssel nem rendelkezik. Csak abból lehet vonni, nagyi pénzéből meg állami pénzből nem!
2014. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Az állam megelőlegezi, és ő egy széééép adóssággal kezdi a felnőtt életet.


Dehát ugye már a tinigyerekeknek is joga van szexelni....

2014. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gyerekem nem probléma! És én úgy tudom ha neki nincs jövedelme, akkor a szülők kötelesek gyerektartás fizetésére.
2014. okt. 7. 19:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ert hozza, mi pcsanak ir hulyeseget??? Az allam nem elolegez meg semmit csak ugy. Eloszor is kellene, hogy legyen egy jogeros itelet a tartasdijrol. Masodszor legalabb hat havi nem teljesites kell es minimum egy nemleges foglalasi jegyzek a sikertelen vegrehajtasrol. Emellett az is kell, hogy a gondozo szulonek kelloen alacsony jovedelme legyen.

A fentiekbol semmi nem vonhato, ugyanis mindketto gyermek gondozasara jar. Megitelni az eppen aktualis minimalber 20%at fogjak. Az apuka vagy fizeti magatol, vagy nem. Ezek nem vegrehajthato jovedelmek.

2014. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Ja hogy neked nem probléma, értem.

Szóval szépen bepaliztad, most meg várod, hogy perkáljon. Ha még jár utána családi az azt jelenti, hogy az az iskola az gimi...

Legalább a lelkiismereted tiszta, ugye?

2014. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem paliztam be ő is akarta a gyereket, csak utána nem működött a dolog, a gyerekét látogatja, csak mióta újra csaja lett neki nem nagyon költ a gyerekére.
2014. okt. 7. 19:24
 8/17 A kérdező kommentje:
Becsusszant igaz, de mikor megtudta örült neki.
2014. okt. 7. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Mintha úgy olvastam volna valahol,hogy a nagyszülőktől is lehet vonni.De inkább kérdezz meg egy ebben illetékes személyt!Ja de most olvastam,hogy a srác árvaságit kap...hát akkor passz!Hány éves ez a gyerek ,hogy nem dolgozik?
2014. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem önmagában az a baj, hogy becsusszant, hanem az, hogy:

- korán csusszant be

- rossz helyre csusszant be

- meg hát gumi se vót rajta

2014. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!