Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jogom van beleszolni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogom van beleszolni, hogy a gyermekem hol eljen, az annyjaval vagy velem a biroi dontesig?

Figyelt kérdés
Meg nincs beadva a valas, de a felesegem el akar koltozni a gyermekemmel az uj baratjahoz. En ugy tudom, hogy csak ugy nem koltoztetheti el a fiamat.

2014. dec. 19. 07:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
HIvatalosan nem költöztetheti, de nyugodtan elviheti magával szabadságra.
2014. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mifele szabadsagra???
2014. dec. 19. 08:23
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
ELmegy a gyerekkel "nyaralni" az új barátjához....
2014. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
En meg elmegyek a gyerekert, mivel itt van a bejelentett lakcime.
2014. dec. 19. 08:29
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem költözhet el,ha a gyerek oda van bejelentve.
2014. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
A gyerek kivel töltött eddig több időt?Ki látta el?Kivel van el jobban?Azt kellene nézni,nem egymás ellen harcolni.
2014. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6-os,

Ezt boven kitudom fejteni, de kerdessel kezdem.

Milyen anya az aki mikor ugy erzi megromlott a hazassaga akkor nem probalja megjavitani, nem szol, hanem felrelep, nezte akkor a fia erdekeit? Mikor beteg gyerekkel otthon vagyok ejszakas muszak utan, mar lassan 20oraja fenn vagyok es o ezalat munka helyett szabin van es a pasijaval hetyeg? Azert hogy tovabb alhasson szinte mindig en vittem oviba a gyereket. Ha beteg volt mindig en voltam vele otthon, mert neki fontos munkaja van, nincs ki helyetesitse. stb.

2014. dec. 19. 08:50
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Szeretnéd te nevelni a gyereket? Ha igen, akkor ne engedd meg neki, hogy elvigye.

A gyerek lakcímváltoztatásához a te beleegyezésed is kell. Fogadj ügyvédet.

Viszont ha azt akarod, hogy a jövőben az anyja nevelje a gyereket, akkir hagyd őket elköltözni, már csak a békesség kedvéért is.

2014. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Ha hozzád van szokva jobban,akkor legyen veled a gyerek,nem azt írtam,hogy feltétlen az anyjával kell lennie,hanem akivel több időt szokott tölteni.


A megcsalásnak semmi köze nincs az anyasághoz,a férjet csalják meg,erre inkább azok a pasik szoktak hivatkozni,akik már nem nőként,hanem "csak" anyaként kezelik a feleségüket.

2014. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Adhatod a házsságtörést meg gyerekrablást a listához. csak hogy megfingasd :D Hát milyen példát mutat a gyereknek? :P
2014. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!