Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » EU-n belül megtalálnak valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EU-n belül megtalálnak valakit nagy összegű végrehajtással? Ha tudják a lakcímér, munkáltatóját, tilthatnak tőle? Gyerektartást is lehet fizetésből tiltással kérni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van EU-n belüli végrehajtási jogsegély, igen. Hogy sikeres lesz-e, az más kérdés, majd kiderül.

Lehet gyerektartást tiltani, igen.

2015. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Igen, megtalaljak. Es nem lesz konnyu munkat talalnia, mert nem szeretnek foglalkoztatni olyanokat, akiknek inkasszojuk van a bankszamlan. Par szazezerert is kap iteletet, ha nem erdekli, koroztetik, elkapjak, leultetik.

Ha feketen dolgozik, es jogeros itelet van tartas elmulasztasa miatt, ugyanugy lesittelhetik.

2015. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2-es, te személyes ellensége vagy kérdezőnek? Már csak kommented alapján kérdezem! Aztán a tanácsod okozta kárt megtérítenéd e neki!??
2015. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem van EU-n belüli tartozásom, az ügyvédem (adott országbeli) nem kell vele foglalkoznom, bár az enyém speckó eset.
2015. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
#2-nek igaza van. Ideje lesz elkezdened fizetni. Ez van. Sajnálom.
2015. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A végrehajtás egyenlőre fel van függesztve, devizahitel lakásra. De bizonyíthatóan a felelőtlen életvitele miatt jutott ide az ügy. Most fog kezdődni a válóper itt mo-n, gyerektartást nem, vagy nagyon keveset akar fizetni. Ha van rá mód, tiltatni szeretném a fizetéséből, hogy ne tehesse meg, hogy kénye-kedve szerint vagy fizet, vagy nem. Igazából elmenekült, és ki akar bújni minden felelősségvállalás alól. Meg tudja ezt tenni, van rá lehetősége?
2015. jan. 21. 08:04
 7/11 anonim ***** válasza:

3.

Akkor lennek az ellensege, ha azt irtam volna, hogy ne aggodjon, koltozzon ki londonba, es felejtse el a vegrehajtast, mert en is gyorshajtottam, es nem kuldtek utanam a buntetest, hisz az eljaras tobbe kerult volna mint a bunti.

Nagy osszegrol irt a kerdezo. Vaan ismerosom, aki akkorat akart f.ngani, mint a nagyok, aztan a vegen besz.t. Ket millio+ koltsegek elol akart Olaszba menekulni, aztan inkabb jelzalogoltak a szulok hazat, mert felvilagositottak, hogy most mar nem a 2000-es evek elejet irjuk, nem lehet csak ugy elbujni az union belul.

A tartas elmulasztasa pedig tudtommal buntetendo cselekmeny.

2015. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Huszonkétmilliós végrehajtásról van szó.
2015. jan. 21. 15:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemrégen vagyok túl egy váláson, az exem angliában él. Nekem a bírónő annyit mondott, hogy ha tud mozogni odakint az alperes, akkor nehezen találják meg a behajtók. A child support agency azonban könyörtelenül lecsap és letilt. Az inland revenue titkosszolgálati módszerekkel dolgozik és rengeteg polgár dolgozik mellékállásban besúgóként. Egy-egy sikeres besúgásért akár 500 GBP is ütheti a markukat. Ezektől szerzi a child support agency is az információit. Ezt első kézből tudom.
2015. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Köszönöm a válaszod.
2015. jan. 21. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!