Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 25 év házasság után ha elválok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év házasság után ha elválok és a férjem által örökölt lakásban éltünk számithatok e valamennyi részre a lakásból vagy menjek a kiskorú gyermekemmel az utcára?

Figyelt kérdés
Kevés a jövedelmem és egyedül nem tudok lakástörlesztést fizetni. A bíróság nézi a kiskorú érdekeit?

2015. febr. 3. 22:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%
A 16-os hozzászólást miért nulláztátok le? Teljesen igaza van. Egyesek meg, mint a 22-es miért gondolja azt, hogy gyerekről a nőnek egyedül kellene tudni gondoskodni? A gyereket ketten vállalják, nem a nő egyedül.
2015. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
3%
Én gyerekes vagyok és nő (11-est írtam többek között) ennek ellenére nem gondolom,hogy mindig a nőnek jár minden,és mindig az apuka szívja meg...
2015. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
egyébként jövedelem + családi pótlék + gyerektartás + családi adókedvezmény.Úgy gondolom egy szerény albérlet már kijön ennyiből...
2015. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
43%

21-es,az utolsó mondatresz a 20-as hozzászolasnak szólt, nem a 22-esnek,ugye? Azért írtam, hogy csak annyi gyereket vállaljon a nő , amennyit egyedül is el tud tartani, ha úgy adodik adódi, mert persze, optimális esetben apja is van a gyereknek, csakhogy a mai magyar valóság nem ezt mutatja.... Mert bejelentve minimál béren van, akkor kapsz egy tizest gyerektartasnak, vagy itt az a konszenzus, hogy a nőt 25 év után egy bőrönddel tegyek utcára.. stb.. Ezért szülni? Hatalmas szívás. A karrierjének lőttek egy bizonyos gyerek szám fölött (3 felett igencsak nehéz már), vagyont, pénzt gyűjteni nem tudsz. Egyszerűen egy nőnek a semmire szülni katasztrófa. Íme itt az élő példa. Nyilván 25 évet az életéből erre a családra áldozott. A gyerekek eltartasa mellett nyilván nem ez önálló vagyonka gyűjtése volt a legfobb dolga. Ha nem lett volna gyerek, 25 év alatt biztos gyűjtött volna saját vagyont, de így nem lehet.

És hogy ne higgyétek, hogy vmi véres szájú feminista vagyok, ugyanezen logika mentén nem kötöttem én szerződést a férjemmel, és hiába az én örökségem, vinné a lakás felét, ha most valnank,. És miért? Mert ha mi nem lennénk, Hawaii - on suttetne a hasát. Így viszont minden energiáját, pénzét, idejét ránk szánja. Jó férj különben. Na, hát nem, nem rakom ki egy bőrönddel, mert vmikor száz évvel ezelőtt én örököltem..

2015. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a gyermeked?
2015. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!