Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire/milyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire/milyen szinten maradt az életetek része a gyermek másik szülője?

Figyelt kérdés

Bár válás kategóriába tettem, leginkább a különélők érdekelnének.

Milyen gyakran látja a gyermeket, elviszi, vagy nálad találkoznak? Mentek közösen együtt valamilyen programra a gyerekkel? Az ex családjával tartod a kapcsolatot?


2015. márc. 19. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Az enyémnek sehogyan, mert a legutolsó akciója után azt mondtam, hogy ehhez nekem nincs türelmem. Szerencsére a gyerekek nagyobbak és tudják vele úgy tartani a kapcsolatot, hogy nekem ne kelljen. Semmilyen közös programra nem megyek vele, ha normálisan állt volna bizonyos dolgokhoz, akkor nem lennék ilyen elutasító.

A családjával úgy ahogy tartom a kapcsolatot, elvégre nem tőlük váltam, nem ők vertek át. Sőt az apja a váláskor még bocsánatot is kért tőlem a fiacskája viselkedése miatt, úgyhogy velük semmi bajom.

2015. márc. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi tartjuk a kapcsolatot, jóban vagyunk. Közös programot nem igazán szervezünk, de pl ha a gyereknek van programja, sokszor együtt megyünk.
2015. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tartjuk a kapcsolatot egyáltalán,de minek is tartanánk,a gyerekekkel beszéli meg ami megbeszélni valója van.A gyerekeket nem látogatja,ha én arra járok akkor elviszem hozzá a gyerekeket,de akkor sem szoktunk találkozni.A családjával sem tartom a kapcsolatot,a hugával jó ideig beszéltünk még telefonon,de mára annyi maradt belőle,hogy ha a gyerekeket hívja,akkor üdvözletét küldi,meg apósom is.
2015. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor en vagyok a kivetel. Mi napi- ketnapi kapcsolatba vagyunk. Megyunk egyutt is kirandulni stb. Sokszor egy hetig is itt van nalunk,de elvinni is szokta. rendszeresen hozza- viszi oviba. Kulcsa van a lakasomhoz. Ö az anyjaekhoz koltozott valaskor. De oda is barmikor mehetek. Eppen tegnap voltam naluk. Ugyanugy elbeszelgetunk,tegezodunk. Szamomra is meglepo hogy igy alakult,mert a valas alatt nem volt szep a viszonyunk. Mostanra baratokka valtunk.
2015. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az utóbbit oktatni kell. :)
2015. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, azért érdekelne, hogy így hogyan tudtál továbblépni? Van új kapcsolatotok? Ezt hogy tolerálják? És nem utolsósorban, honnan van apának ennyi energiája foglalkozni a gyermeketekkel?
2015. márc. 20. 23:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki - bár remélhetően visszatéved az is, aki írta - azt gondolom, hogy ez az apa a válás előtt is mindig kivette a részét a gyereknevelésből, törődött-foglalkozott, ment ide-oda velük.
2015. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hazassag alatt nem volt jo kapcsolata a gyerekkel. Alig torodott vele sajnos. Ez a jo kapcsolat koztuk kb 1,5 eve tart. Nem fenyezem magam de 99%-ba nekem koszonheti,mert en ragaszkodtam hozza hogy tobbet legyenek egyutt. Elmondtam neki hogy kesobb megfogja banni hogy nem volt vele eleg idot. Ezutan valtozott,meg gondolom volt ideje hianyolni a gyereket,hisz volt hogy 2 hetig nem latta nem hivta. Kapcsolata volt neki is,nekem is. Persze akkor nem aludt itt,de ugyanugy kapcs voltunk.Enyem 1 evig tartott,de nincs koze a volt ferjemnek a szakitashoz. Kisfiunk szeretne ha randiznek ujra,mindig elmondja hogy menjek. Multkor elhivtak randira es addig az exem volt a gyerekkel. Hat mi igy vagyunk. Lehet valakinek furi,de mi sokkal jobban erezzuk igy magunk mint amig meg gyulolkodtunk.
2015. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja igen kerdezted Kerdezo hogy van ennyi energiaja. Vilageleteben porgos,nyugtalan egyhelyben megmaradni nem tudo ember volt. 2 ora alvas utan is fitt. Lehet amiatt van hogy 4 muszakban dolgozik,es mar hozzaszokott a koran keleshez,ejszakazashoz. Mindig menne,csinalna valamit. De tenyleg fura mert en is azt gondoltam az elejetol jo apa lesz,ezert is szultem neki szivesen. Ismerosok gyerekei csungtek rajta,imadta oket o is. De ugye mas 24 oraban mint delutanonkent. :)
2015. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk elég csúnyán zajlott a válás és az azt követő hercehurca. Megviselte a gyerekeket is (akkor volt 4 éves a nagy és 8 hónapos a kicsi). Ennek már több mint 4 éve.

Azóta megjavult a kapcsolatunk. Ő megnősült és nekem is komoly kapcsolatom van.

Szoktunk közös programokra járni időnként. Jóban vagyunk a mostani feleséggel is. Szereti a gyerekeket, a gyerekek is őt, és ez a fontos. Látszik rajtuk, hogy amióta jó a kapcsolatunk az apjával, kiegyensúlyozottabbak.

A kötelező láthatások kivételével nem viszi el őket, és nem is keresi a kapcsolatot. Mindenki alkalmazkodik ehhez, és ez így jó is mindannyiunknak :)

2015. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!